HARVESTERU GALVAS
 

Ponsse harvestera galvai svarīgākais ir izturība un uzticamība. Harvesteru satvērējiem jāiztur ļoti liela slodze un vienlaikus jābūt pēc iespējas precīzākiem un jāsaudzē stumbra virsma, lai to nevajadzīgi nesabojātu. Tāpēc Ponsse harvesteru galvas tiek izstrādātas kopā ar mežizstrādātājiem. Inovatīvs dizains, nepārtraukta pētniecība un attīstība, kā arī gadu desmitiem ilgā pieredze ir ļāvusi PONSSE harvesteru galvām noieta tirgos kļūt par kvalitātes līderiem.

H5

PONSSE H5, neskatoties uz mazo izmēru, tā ir ļoti jaudīga harvestera galva, kas paredzēta retināšanai. Tā ir produktīva jebkurā retināšanas cirsmā; pat tad, ja jāapstrādā lielāka diametra koki. Veiklā un precīzā PONSSE H5 harvestera galva ir daudzstumbru speciālists, kas paātrina kokmateriāla sagatavošanu, un, apstrādājot vienstumbra kokus, tā ir gandrīz tikpat efektīva kā daudzas lielākas harvestera galvas.

Minimālais svars (kg) 900
Ruļļu atvērums (mm) 530
Zāģēšanas diametrs (mm) 560

 

H6


Leģendārā PONSSE H6 harvestera galva ir ideāli piemērota retināšanai. Kompaktā harvestera galva nocērt tikai izvēlētos kokus. PONSSE H6 ir lieliski izmantojama kokaudžu atjaunojamās cirsmās. Lielā atvēruma diapazona un jaudīgās padeves dēļ tās ir ideāli piemērotas liela diametra kokiem. PONSSE H6 ir ļoti laba harvestera galva, kam uzticas mežizstrādātāji visā pasaulē.

Minimālais svars (kg) 1050
Ruļļu atvērums (mm) 600
Zāģēšanas diametrs (mm) 640

 

H7
 

Harvestera galva PONSSE H7 ir "specializējusies" liela diametra koku retināšanā un kailcirtē. Neskatoties uz PONSSE H7 harvestera galvas lielo jaudu, tā ir maza un ar to var viegli manevrēt. Šīs izcilās PONSSE H7 īpašības palielina produktivitāti pat atšķirīga tipa cirsmās.

Minimālais svars (kg) 1250
Ruļļu atvērums (mm) 740
Zāģēšanas diametrs (mm) 720/800

 

H8


Masīvā PONSSE H8 harvestera galva ir lielākā un jaudīgākā riteņu harvesteru segmentā. Tās stabilā konstrukcija un modernizētās funkcijas padara H8 par disciplinētu, īpaši izturīgu un ekonomisku instrumentu, ar kuru kokmateriālu apstrāde ir gan efektīva, gan patīkama.

H8

PONSSE H8 ir ļoti izturīga un jaudīga harvestera galva un paredzēta liela diametra koku apstrādei. Atbilstoši izmēram tai ir tādi izcili rādītāji kā jaudīga padeve un ļoti laba ģeometrija, kas notur pat lielus stumbrus, tādējādi ļaujot strādāt ātri un efektīvi. Intelektiskās automatizētās sistēmas nodrošina precīzu sagriešanu. Atzarošanas nažu un padeves ruļļu satveres spiediens tiek pakāpeniski pielāgots atbilstoši stumbra lielumam. Padeves ruļļi atbalsta stumbrus no apakšas, lai tiem būtu mazāka berze un padošanas laikā tie tiktu stingri satverti.

 

Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mūsu tirdzniecības pārstāvi:

Gints Freidenfelds
Produktu grupas vadītājs
gints.freidenfelds@ba-machinery.lv
+371 29165500

SERVISS

Aicinām pieteikt servisa pakalpojumus pa bezmaksas 24/7 tālruni 8558.
 

REZERVES DAĻAS