KING ROLLER

Veltni izmanto lielās saimniecībās, kur nepieciešams augsts ražīgums un, lai varētu optimāli izmantot lielos traktorus.

King-Roller ir piecu sekciju veltnis ar 12,3 m, 15,3 m, 16,3 m, 18,3 m vai 20,3 m darba platumiem. King-Roller ir pieejams ar septiņiem dažādiem gredzenu veidiem, ieskaitot lielos 24"/620 mm Cambridge gredzenus (tomēr 20,3 m platuma modelim ir pieejami tikai  četri gredzenu veidi).

King-Roller veltnim ir unikāla svara pārneses sistēma, kas pārnes vidējā rāmja svaru uz visām sekcijām, lai nodrošinātu vienādu spiedienu uz augsni visā darba platumā. Hidrauliskā svara pārneses sistēma ir regulējama atbilstoši esošajiem augsnes u.c. apstākļiem, un operators var nolasīt precīzu spiedienu uz liela manometra, kas ir uzstādīts veltņa vidējās sekcijas priekšā. Visas veltņa sekcijas ir centrāli atsperotas un ar pastāvīgi maināmu augstumu (peldēšanu), lai tās perfekti sekotu King-Roller.

 Neskatoties uz lielo darba platumu, pozīciju maiņa no transporta pozīcijas uz darba pozīciju un atpakaļ ir vienkārša, kad traktors ir apstādināts. Turklāt King-Roller veltnim nepieciešami tikai divi divpusējas darbības eļļas izvadi.

Standartā King-Roller ir nokomplektēts ar hidraulisku atbalsta kāju un automātisku spārnu sekciju bloķēšanas sistēmu, ko izmanto transporta laikā.

TIP-ROLLER UN KING-ROLLER

 

SAZINIETIES AR MUMS: