Dziļirdinātājs
HE-VA Sub-Tiller

 

Sajūtiet spēku – HE-VA Sub-Tiller

HE-VA Sub-Tiller ir kompakts dziļirdinātājs, kurš ir konstruēts V veida formā. V forma limitē jaudas patēriņu, tāpēc tam var būt lielāks darba platums. HEVA Sub-Tiller atstarpes starp zariem ir laideni regulējamas, un tās var pielāgot konkrētajam darbam (nofiksēts ir tikai vidējais zars). Tas nozīmē, ka Sub-Tiller var viegli iestatīt, piemēram, lai irdinātu tehnoloģisko sliedi, šim nolūkam noņemot dažus zarus. Tāpēc Sub-Tiller ir ļoti pielāgojams dziļirdinātājs.

HE-VA Sub-Tiller ir seši dažādi rāmja modeļi: 2,5 m, 3 m, 3,5 m, 4 m ir nesalokāmi, bet 4 m un 5 m – ar hidraulisku salocīšanas funkciju. Katrs modelis ir pieejams ar tik daudz zaru skaitu, cik tas nepieciešams, lai tas atbilstu katras individuālas saimniecības vajadzībām.

HE-VA Sub-Tiller var apstrādāt augsni dziļumā no 0 mm līdz 600 mm. Zara smailgalam ir 200 mm spārna daļa, kas paceļ un uzirdina augsni izvēlētajā darba platumā. Zara konstrukcija neļauj virspusē iznest akmeņus un zemes pikas. Izturīgais zars ir uzstādīts ar vienu skrūvi, tāpēc to var ētri un ātri nomainīt.

HE-VA Sub-Tiller, kas uzstādīts ar HE-VA Multi-Seeder, paver iespēju uzirdināt, sēt un pievelt vienā braucienā. Šis process rada optimālus augšanas apstākļus rapsim vai virsaugiem un zaļmēslojumam, tādiem kā sinepes vai eļļas rutki. Sējot un vienlaicīgi augsni uzirdinot, aruma sablīvējums vai citi strukturāli bojājumi tiek pārsisti, un tas nozīmē, ka augu saknēm ir brīva piekļuve, lai tās augtu un attīstītos augsnes dziļākos slāņos.

HE-VA Sub-Tiller kompletācijā ar HE-VA Multi-Seeder FZ vai ar HE-VA Front-Tank iespējama arī mēslojuma iestrāde. Mēslojumu tagad var iestrādāt dziļirdinātāja sliedē.

 Veltņu tipi

Veltņiem, kurus novieto Sub-Tiller aizmugurē, nav tikai blīvēšanas funkcija; tā darba platumu var vadīt arī ar hidraulisku regulējamu veltni, lai netiktu nevajadzīgi noslogota traktora uzkare. Turklāt zari visu laiku meklē saskari ar augsni, ar to regulējot spiedienu uz veltni, kā rezultātā tiek nodrošināta ideāla sablīvēšanas kvalitāte. 

HE-VA Sub-Tiller pieejams ar trīs dažādiem veltņa tipiem:

600 mm V profils, kurš ir agresīvs veltnis, kas pārsit zemes pikas un virspusē aiz sevis atstāj perfekti lauku.  
550 mm kvadrāta formas cauruļveida veltnis (Square tube) ar izcilu dziļuma vadību; tas pārsit zemes pikas, un ar to apstrādā vieglu augsni.   
610 mm sinhronais veltnis (Synchronous roller) optimālai sliežu noblīvēšanai, ko izmanto  ar zariem, vienā braucienā uzirdinot, sējot un pieveļot.

 

SAZINIETIES AR MUMS: