TIP-ROLLER XL

Pilnveidota pievelšana visām lauka virsmām.

Tip-Roller XL ir ne tikai liels veltnis, bet arī ar plašu papildu aprīkojuma klāstu. Tādā veidā to var viegli pielāgot visām vajadzībām un augsnes tipam.
Veltnis ir izstrādāts, lai izpildītu lielas prasības, un to veido izturīga rāmja konstrukcija un 5 sekcijas. Visas 5 sekcijas ir centrāli balstītas un savstarpēji neatkarīgas, un apvienotas ar HE-VA SAT-System - hidraulisko svara pārneses sistēmu, kas vienmērīgi svaru pārvieto no konstrukcijas uz visām 5 sekcijām. Tip-Roller XL nodrošina vienmērīgu augsnes izlīdzināšanu un pievelšanu visā veltņa darba platumā.

Vienkārša un droša transportēšana.

Šo lielo veltni var salocīt tikai 3,00 metru transporta platumā, kas nozīmē, ka to var droši un ērti transportēt uz un no lauka.

IZVEIDOJIET PATS SAVU TIP-ROLLER XL

Pasūtot veltni, izvēlies pats savu gredzenu profilu (Cambridge, Star, rievoto vai Crosskill)
Šos 4 gredzenu veidus var uzstādīt uz Tip-Roller XL. Katram gredzena tipam ir savas priekšrocības atkarībā no augsnes, kurā strādājat. Tādā veidā jūs varat pielāgot Tip-Roller XL tā, lai tas atbilstu jūsu specifiskajiem augsnes tipiem, kas nodrošina vislabāko iespējamo rezultātu.
Īpašās konstrukcijas rāmis dod iespēju izvēlēties vairākus priekšējo šļūcu veidus ar vienu vai divām rindām. TIP-ROLLER XL ar darba platumu 12,3 ir iespējams uzstādīt smalcināšanas veltni TOP-CUTTER, kurš paredzēts rapša, kukurūzas un starpkultūru atlieku sasmalcināšanai. Papildus iespējams uzstādīt sīksēklu sējmašīnu Mult-Seeder.

 

SAZINIETIES AR MUMS: