AUGSNES PIRMSSĒJAS APSTRĀDE

Perfekti sagatavota augsne ir pamats optimālai ražai. Augsnei vajadzētu būt līdzenai, stingrai un nesablīvētai visā kultivatora darba platumā un dziļumā. LEMKEN pimssējas augsnes sagatavošanas mašīnas garantē optimālu augsnes agregāta lielumu sadalījumu, lai nodrošinātu līdzsvaru starp labu drenēšanos un optimālu mitruma aizturi.

KORUND

 Spēcīga alternatīva augsnes pirmssējas sagatavošanā ar dažādām aprīkojuma opcijām.
Korund augsnes pirmssējas sagatavošanas kombinācijai ir raksturīga īpaši laba nolīdzināšana, uzirdināšana un uzaršana ar lielu virsmas pārklājumu. Pateicoties dažādajām zaru opcijām, tā demonstrē savas spējas profesionālajā kartupeļu un kukurūzas audzēšanā.

 •  Tās īsā un kompaktā konstrukcija nodrošina izdevīgu smaguma centru un tāpēc dod iespēju izmantot traktorus ar mazāku celtspēju. Pateicoties tās mazajam svaram, šo mašīnu var izmantot darbam ar lieliem darba platumiem uz traktora trīspunktu uzkares.
 •  Elastīgie, no masīva atsperu tērauda izgatavotie balsta kronšteini spēj absorbēt lielas triecienslodzes un tādējādi aizsargā traktoru un agregātu.
 •  Lai panāktu viendabīgu irdināšanas efektu, iespējams izvēlēties zaru sekcijas ar „marathon” vai „gamma” tipa zariem dziļai augsnes pirmssējas sagatavošanai, bet seklākas un platākas pirmssējas sagatavošanai ir ieteicami “duckfoot” tipa zari.
 • Atsperoto daudzstieņu planēšanas efekts nodrošina optimālu augsnes pirmssējas sagatavošanu pat smagos apstākļos, piemēram, tīrumā, kur atstātas dziļas traktora iebrauktas grambas vai uz nevienādi uzarta lauka. Tāpēc zaru sekcijas var strādāt mazākā dziļumā, un tas ietaupa degvielu.
 •  Zobainie stieņu drupinātāji ar bezapkopes lodīšu gultņiem nodrošina precīzu dziļuma ieturēšanu, kā arī optimālu drupināšanu un nolīdzināšanu.

SYSTEM KOMPAKTOR

Pirmssējas augsnes apstrādes kombinācija nodrošina optimālus darba rezultātus jau pēc viena brauciena.
System-Kompaktor ir ideāla mašīna, lai sagatavotu vienāda dziļuma, labi apstrādātu un pēc tam labi pieblīvētu augsni. Tas ieliek pamatu vienmērīgai izsējai, jo īpaši attiecībā uz sīkām sēklām, piemēram, cukurbiešu un rapša sēklām, un tādējādi nodrošina iespēju sasniegt augstu ražu.

 •  Daudzās darbarīku un veltņu kombinācijas nodrošina optimālu augsnes pirmssējas kultivēšanu un atkārtotu blīvēšanu.
 •  Iespējams izvēlēties „ duck foot” vai „gamma” tipa zarus un cauruļveida stieņa vai   plakanveida stīpu veltņus –  atkarībā no vajadzības.
 • Zaru sekciju piekare paralelograma izkārtojumā  nodrošina precīzu vadību un līdz ar to arī vienādu darba dziļumu.
 •  Zemes iekļūšanu veltņos mainīgos augsnes apstākļos kontrolē, izmantojot hidrauliski regulējamu līdzināšanas stieni. Vadošais līdzināšanas stienis nolīdzina virsmu.
 •   Visi salokāmie System-Kompaktor kompaktori ar darba platumiem virs 4 metriem ir hidrauliski salokāmi transporta platumā, mazākā par 3 metriem. Daļēji uzkarināmā sistēma no 5 metru darba platuma pārtop par piemērotu ātrai un drošai transportēšanai pa ceļu.
 •  Aprīkotu ar kombinēšanas asi (izvēles aprīkojums) pusuzkarināmo System-Kompaktor var kombinēt ar pneimatisko izsējas sējmašīnu Solitair

ZIRKON 8

ZIRKON rotorkultivatoru klāsts ir radīts maksimāli iespējamai nemainīgai slodzei gan tradicionālajā, gan konservējošas augsnes apstrādes procedūrā. 
Zirkon 8 ir rotorkultivatoru modelis traktoriem ar jaudu no 60 līdz 175 ZS. Dažādās papildu aprīkojuma opcijas dod iespēju pielāgot šo rotorkultivatoruatbilstīgi jūsu darba apstākļiem.

 •  Jaunais slīpais apvalka profils palielina vispārējo stiprību, nodrošina vairāk vietas rotoram un gultņiem, kā arī veicina netīrumu nokrišanu.
 •  Pamatne (8 mm) un vāks (6 mm) ir stingri sametināti kopā un garantē ilgu kalpošanas laiku.
 •  Pieskrūvējami 300 mm gari zari kā standartaprīkojums, ātri nomaināmi 320 mm gari zari kā opcija.
 • Līdzināšanas stieņa (izvēles aprīkojums) augstumu var viegli un centralizēti iestatīt no sāniem ar uzgriežņatslēgu.
 •  Zirkon 8 var kombinēt ar Saphir vai Solitair izsējas sējmašīnām.  Iespējams pasūtīt trīspunktu uzkari kā papildaprīkojumu citu aprīkojuma kombināciju uzkarināšanai.
 •  Iespējams pasūtīt Zirkon 8 versiju lietošanai traktora priekšā vai aizmugurē.
 •  Divējādas pārslēgšanas (DUAL-Shift) transmisija (opcija) dod iespēju izvēlēties rotoru ātrumu robežās no 300 līdz 400 apgriezieniem minūtē. To darbina ar vienkāršas pārnesumsviras palīdzību un rotoru griešanās virzienu var mainīt, atkarībā no vajadzības, pārslēdzot transmisiju no režīma „Grip“ („Satvert”) uz režīmu „ Drag” („Vilkt “)

ZIRKON 12

Rotorkultivators maksimāli iespējamai nemainīgai slodzei visās augsnes apstrādes procedūrās.
Zirkon 12 ir piemērots maksimāli iespējamai nemainīgai slodzei gan tradicionālajā, gan konservējoša saugsnes apstrādes procedūrā. 
Zirkon 12 aktīvie rīki sagatavo optimālu augsni pirms sējas gandrīz visos augsnes apstākļos darba dziļumā līdz aptuveni 15 cm. Augsnes apstrādes intensitāti iespējams attiecīgi regulēt, izvēloties piemērotas gaitas ātruma, jūgvārpstas ātruma un transmisijas iestatījumu kombinācijas.

 •  No rūdīta biezsienu tērauda izgatavotais vienlaidus sametinātais pārnesumkārbas korpuss nodrošina visu zobratu, vārpstu un gultņu vienmērīgu un klusu darbību. Tas, savukārt, garantē ilgu kalpošanas laiku. 
 •  Divējādās pārslēgšanas (DUAL-Shift) transmisija dod iespēju vienkārši regulēt zaru griešanās ātrumu robežās no 330 līdz 440 rotora apgriezieniem minūtē. Turklāt iespējams mainīt zaru griešanās virzienu, vienkārši pārslēdzot transmisiju no režīma „Grip“ („Satvert”) uz režīmu „ Drag” („Vilkt “) Tādējādi šo mašīnu var viegli pielāgot visiem darba apstākļiem.
 • Ātri nomaināmais 340 mm garais un 20 mm biezais zars garantē maksimālu kalpošanas laiku. Ātrās nomaiņas sistēma nodrošina iespēju viegli nomainīt šos zarus bez kādu rīku palīdzības.
 •  Modeļiem, kam ir lieli darba platumi, centrā novietotās šūpojošās asis nodrošina optimālu piekļaušanos augsnes virsmas kontūrām.
 •  Iespējams pasūtīt Zirkon 12 versiju lietošanai traktora priekšā vai aizmugurē.

ROTORKULTIVATORS ZIRKON 8

Zirkon 8 ir rotorkultivatoru modelis traktoriem ar jaudu no 60 līdz 175 zs. Dažādās papildu aprīkojuma opcijas dod iespēju pielāgot šo rotorkultivatoru atbilstīgi jūsu darba apstākļiem.

SAZINIETIES AR MUMS: