Preses relīze

Publicēts 13.10.2022.

Tirgū tiek izlaisti divi jauni TRIMBLE displeji, kas GFX sērijā papildina jau pieejamo izmēru displejus

2022. gada 3. oktobris, Saniveila, Kalifornija — Trimble (NASDAQ: TRMB) ievieš jaunos displejus –  GFX-1260™ un GFX-1060™. Šie ātrie, jaudīgie un savietojamie risinājumi nodrošina lauksaimniekiem tos nepieciešamos rīkus un tādu vadību, kāda nepieciešama, lai viņi ikdienas darbos varētu izmantot jaunākās paaudzes precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas.

Jaunie GFX-1260 un GFX-1060 displeji ir vienkārši un ērti lietojami, pateicoties Precision-IQ™ aplikācijai, turklāt tie ir ātri uzstādāmi un viegli pārliekami starp mašīnām, lai dažādās mašīnās nebūtu jāuzstāda papildu displeji. Jaunie GFX-1260 un GFX-1060 displeji nodrošina maksimālu savietojamību un iespēju pārlikt to uz citiem transportlīdzekļiem. Tas nozīmē arī saīsinātu apmācības kursu operatoriem. Šie izturīgie GFX displeji ir izmantojami praktiski visos lauksaimniecības apstākļos – gan ekstrēmos apstākļos (putekļi lietus), gan strādājot uz nelīdzena lauka (vibrācija). Šie jaunie displeji ir uzticamāki, tie strādā tad, kad strādā lauksaimnieki – pa dienu vai pa nakti – un tiem būs vajadzīga tikai pavisam neliela apkope.

GFX displeji ir dažāda izmēra, un tiem ir dažādas cenu opcijas, lai tie atbilstu jebkuras saimniecības budžetam un būtu izmantojami atbilstoši ražotāju aprīkojumam vai darba operācijām. Displejus ir iespējams kombinēt un saskaņot atbilstoši darbplūsmai, un tie ir saderīgi ar dažādu ražotāju mašīnām un agregātiem. Šie displeji, pateicoties ilgtermiņa modulārai tehnoloģijai, ir viegli izmantojami, lai, atbilstoši vajadzībām, būtu iespējams paplašināt precīzās tehnoloģijas un pēc nepieciešamības nodrošināt nākotnē pielietojamas darba operācijas, tām izmantojot ērtus risinājumus un komponentus.

Uz Android™ bāzētie GFX-1260 un GFX-1060 rāda procesu datus vairāk nekā divas reizes ātrāk nekā iepriekšējās paaudzes displeji, turklāt, pateicoties precizitātei un efektivitātei visās operācijās, atvieglo vissarežģītāko lauksaimniecisko darbu veikšanu. Tā kā šie displeji ir jaudīgāki, ātrāki un uzticamāki, lauksaimnieki, pateicoties Trimble Precision-IQ lauka lietojumprogrammai, tostarp manuālajai vadībai, operatoru atbalstošajai un automatizētajai stūrēšanai, lietojumprogrammu vadībai, kartēšanai un datu reģistrēšanai, aprīkojuma profiliem, kameras rādījumiem no pievienotajiem agregātiem, kā arī pateicoties citām interneta/aplikāciju piekļuvēm, var viegli iestatīt un konfigurēt visu aprīkojumu darbībā. Šis funkcijas kopumā ļauj ietaupīt laiku, palielināt produktivitāti un maksimāli palielināt peļņu. Turklāt lauksaimnieki un operatori var ātri un ērti koplietot datus visā saimniecībā, tādējādi atvieglojot viņu ikdienas darbu, vienlaikus uzlabojot rezultātu.

"Šie jaunās paaudzes displeji lauksaimniekiem nodrošina lielāku veiktspēju, lai tikpat labi to varētu nodrošināt arī mūsu precīzās lauksaimniecības risinājumi,” sacīja Džims Čembers (Jim Chambers), Trimble Agriculture vecākais viceprezidents un ģenerāldirektors. "Abi šie modernie GFX displeji dod iespēju lauksaimniekiem pieņemt labākus, uz datiem balstītus lēmumus, tādējādi ļaujot ietaupīt laiku, degvielu, resursu izmaksas, lieku izmantošanu un daudz ko citu."

GFX-1260 un GFX-1060 displeji ir saderīgi ar vadības datoriem NAV-500™ un NAV-900, tātad tas ir ieguldījuma vērtības pieaugums bez papildu darba. Kombinācijā ar NAV-900 lauksaimnieki tagad saņem centimetra līmeņa precizitāti, jo pirkumā ir iekļauts pirmais Trimble CenterPoint® RTX galvenais korekcijas pakalpojums uz vienu gadu. Piekļuve augstas precizitātes 2,5 cm (1 collas) korekcijas signāliem ir vienkāršs veids, kā nodrošināt stabilu, samazinātas pārklāšanas rezultātu atkārtojamību, tādējādi pozitīvi ietekmējot katra lauksaimnieka peļņu.

Trimble GFX-1060 displejs ir 10 collu (25,6 cm), uz Precision-IQ balstīts displejs. Tam ir ātrāks procesors, lielāka RAM un atmiņas ietilpība, atbalsta Android OS, atbalsta Wi-Fi un Bluetooth®, kā arī papildu procesors drošībai, pieslēgumi divām ārējām kamerām un papildu agregātu vadības sasaiste. GFX-1260 displejs nodrošina tos pašus paplašinājumus 12 collu (30,7 cm) formātā. GFX-1260 papildina GFX displeju sēriju ar savu lielo ekrānu un uztvērēja savietojamība, tāpēc tas ir izcils risinājums lauksaimniekiem, kuri vēlas pāriet no vidējā līmeņa uz augstākās klases displeju, kā arī tiem, kas dod priekšroku lielākam ekrānam, un tiem, kuriem jāveic komplicēti darbi.
 
Tāpat kā visas Trimble tehnoloģijas, arī GFX displeju līniju, atbalsta Trimble ekspertu vietējais dīleru tīkls, nodrošinot apmācību un atbalstu. Abus displejus tagad ir iespējams pasūtīt pie Trimble tirdzniecības pārstāvja un pie kāda no Vantage™ izplatīšanas tīkliem. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet agriculture.trimble.com.

Par Trimble lauksaimniecības nodaļu

Trimble lauksaimniecības nodaļa piedāvā risinājumus, kas risina sarežģītas tehnoloģiju jautājumus visā lauksaimniecības piegādes ķēdē. Šie risinājumi ļauj lauksaimniekiem un konsultantiem sadalīt ierobežotos resursus, lai ražotu drošu un uzticamu pārtiku rentablā un videi draudzīgā veidā. Trimble risinājumus, kas aptver visus gadalaikus, kultūras, reljefu un saimniecību lielumus, var izmantot lielākajā daļā saimniecībā esošajam aprīkojumam neatkarīgi no ražotāja. Lai nodrošinātu labāku lēmumu pieņemšanu, Trimble piedāvā tehnoloģiju integrāciju, kas ļauj lauksaimniekiem apkopot, kopīgot un pārvaldīt informāciju visā saimniecībā, vienlaikus nodrošinot uzlabotu darbības efektivitāti lauksaimniecības vērtību ķēdē. Trimble risinājumi ietver vadību un vadību, darbvirsmas un mākoņdatošanas datu pārvaldību, plūsmas un lietojumu kontroli, ūdens pārvaldību, ražas novākšanas risinājumus un korekcijas pakalpojumus. Lai iegūtu vairāk informācijas par Trimble Agriculture, apmeklējiet: agriculture.trimble.com.

Par Trimble

Trimble ir industriālo tehnoloģiju uzņēmums, kas transformē pasaules darba apstākļus, piedāvājot risinājumus, kas ļauj mūsu klientiem attīstīties. Galvenās tehnoloģijas pozicionēšanas, modelēšanas, savietojamības un datu analīzes jomā savieno digitālo un fizisko pasauli, lai uzlabotu produktivitāti, kvalitāti, drošību, pārredzamību un ilgtspējību. Trimble transformē tādas nozares kā lauksaimniecība, būvniecība, ģeotelpiskās tehnoloģijas un transports, sākot ar īpaši izstrādātiem produktiem un beidzot ar uzņēmējdarbības dzīves cikla risinājumiem. Lai iegūtu vairāk informācijas par Trimble (NASDAQ:TRMB), apmeklējiet www.trimble.com.