Preses relīze

Jauna pārslodzes aizsardzības sistēma LEMKEN arkliem

17.06.2021.

Profesionālās laukkopības speciālists LEMKEN saviem arkliem Juwel, Diamant un Titan ir tirgū izlaidis jauno  automātisko pārslodzes aizsardzību OptiStone.

OptiStone centrā ir slēgta, ļoti stabila kāju plākšņu sistēma, kas ir droši aizsargāta pret netīrumiem un svešķermeņiem. Jaunas konstrukcijas pagriežamais savienojums nodrošina lielus atlaišanas spēkus un optimālu arkla šķērsstabilitāti un vadāmību, strādājot akmeņainā augsnē.  

Saskaroties ar šķērsli, jaunais LEMKEN pārslodzes elements var vienlaikus novirzīt sistēmu līdz 37 cm uz augšu un līdz 20 cm uz sāniem. Tas ir pietiekami liels noviržu diapazons, lai aršanas laikā nerastos problēmas pat veicot dziļaršanu. Atlaišanas spēkus var pastāvīgi regulēt, sēžot kabīnē, un tos pielāgot mainīgajiem augsnes apstākļiem. Ja sistēma aizķeras aiz kāda akmens vai saknes, to aizsargā arī dubulta griezuma cirpes skrūve, kas neļauj sabojāt arklu.

OptiStone pārslodzes aizsardzības sistēmai ir augstas izturības radiāli sfēriskie slīdgultņi, kas nodrošina, lai arkla korpusi paliktu stabili brīdī, kad sistēma novirzās. Arkla korpusi ir droši savienoti ar trīsdimensiju gultņu punktiem, tāpēc tie nevar atkabināties – tā noteikti ir priekšrocība salīdzinājumā ar tirgū parasti sastopamajām pārslodzes aizsardzības sistēmām ar četrpunktu piekari. Radiāli sfēriskie slīdgultņi ir izturīgi, uzticami un tiem var ērti piekļūt, lai tos apkoptu.

Jauno OptiStone pārslodzes aizsardzības sistēmu ir jau iespējams iegādāties.

1. attēls: Jaunā pārslodzes aizsardzība OptiStone, kas uzstādīta LEMKEN Juwel 10