Jūsu ieguvumi, pērkot lietotu tehniku no mums

Lietotas tehnikas iegāde daudzos gadījumos ir pievilcīga alternatīva jaunas tehnikas pirkumam . Mēs ar prieku parādīsim un ieteiksim īsto mašīnu, kas var palīdzēt veikt jūsu uzdevumus - gan lielākas, gan mazākas. 

Viena tirdzniecības vieta visai lietotajai tehnikai

GLOBĀLS TIRGUS, VIETĒJAIS ATBALSTS

 

MĒS ATRADĪSIM TIEŠI TO MAŠĪNU, KAS TEV NEPIECIEŠAMA

Tehnikas defektācija un serviss

OPTIMIZĒ SAVU TEHNIKAS PARKU UN FINANŠU IEGULDĪJUMUS

 

MŪSU MĒRĶIS IR PIEDĀVĀT LABĀKO LAUKSAIMNIECĪBAS, MEŽA UN CELTNIECĪBAS TEHNIKU UN APRĪKOJUMU, LAI JŪS VARĒTU KONCENTRĒTIES UZ RAŽOŠANAS OPTIMIZĒŠANU

LIETOTA TEHNIKA

Baltic Agro Machinery piedāvā dažādu zīmolu lietotu lauksaimniecības, celtniecības un mežizstrādes tehniku – tā galvenokārt tiek atpirkta no īpašniekiem Latvijā, kuri dažādu apsvērumu dēļ tās vietā ir izvēlējušies iegādāties jaunas CLAAS, PONSSE, KOBELCO vai citu uzņēmuma pārstāvēto zīmolu mašīnas. 

Lielāko daļu lietotās tehnikas parkā esošos CLAAS kombainus un traktorus, PONSSE meža mašīnas un KOBELCO ekskavatorus īpašnieki savulaik kā jaunus ir iegādājušies tieši no pārstāvja, tāpēc ir zināma arī to servisa vēsture. 

Turklāt visai tehnikai, ne vien Baltic Agro Machinery pārstāvētajām, bet arī pārējo zīmolu vienībām,  pirms atpirkšanas no īpašniekiem Baltic Agro Machinery serviss veic defektāciju, par ko tiek sastādīts īpašs akts. Ar šo aktu var iepazīties jebkurš interesents. Tehnikas stāvoklis ir dažāds, atbilstoši vecumam un nostrādātajām motorstundām, taču viss ir fiksēts defektācijas aktā un no pircēja nekas netiek slēpts.

Baltic Agro Machinery ir iespēja piemeklēt jums piemērotu tehniku no kopējā Danish Agro grupas lietotās tehnikas parka, kā arī no CLAAS un PONSSE rūpnīcu lietotās tehnikas noliktavām.

Ar pilnu atbildību Baltic Agro Machinery apliecina, ka visai tehnikai ir likumīga izcelsme. Pirms tehnikas iepirkšanas vienmēr uzņēmums pārliecinās, vai ar reģistrācijas dokumentiem viss ir kārtībā un īpašniekam vēlāk nav problēmu tehniku pārdot tālāk.

PAR LIETOTO TEHNIKU INFORMĀCIJU JUMS SNIEGS:

LIETOTA LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKA
Mārtiņš Kiziks

Lietotas lauksaimniecības tehnikas speciālists
+ 371 29446859
martins.kiziks@ba-machinery.lv

LIETOTA CELTNIECĪBAS TEHNIKA 
Edgars Megnis
Produktu grupas vadītājs
+ 371 27897892
edgars.megnis@ba-machinery.lv

LIETOTA MEŽA TEHNIKA
Gints Freidenfelds

Produktu grupas vadītājs
+ 371 29165500
gints.freidenfelds@ba-machinery.lv