CLAAS SILVER LINE

 

Rezerves daļu piedāvājums
vecākām CLAAS mašīnām.

Atbilstoša kvalitāte.
Pievilcīgas cenas.

 

 

CLAAS SILVER LINE. Jūsu CLAAS joprojām ir ORIĢINĀLS.

Regulāra apkope un savlaicīga dilstošo daļu nomaiņa ir ļoti svarīga ražas novākšanas mašīnu un traktoru darba drošībai. Jo īpaši tas attiecas uz mašīnām, kuras jums ir uzticami kalpojušas vairākus gadus. Ar SILVER LINE rezerves daļu programmu CLAAS jums piedāvā ekonomisku risinājumu remontam un apkopei, kas atspoguļo pašreizējo tirgus vērtību. CLAAS ir izstrādājis SILVER LINE detaļas īpaši vecākām sērijām un tās ir pārbaudītas un apstiprinātas atbilstoši augstajiem CLAAS standartiem. Tās piedāvā pārbaudītu CLAAS kvalitāti ar sabalansētu cenas un veiktspējas attiecību.

Bez kompromisiem. Jūsu CLAAS joprojām ir ORIĢINĀLS CLAAS.

 

CLAAS SILVER LINE klāsts nepārtraukti pieaug. Uzziniet visu jaunāko informāciju par CLAAS SILVER LINE klāstu pie mūsu rezerves daļu tirdzniecības pārstāvjiem

SILVERLINE PRIEKŠROCĪBAS:

ORIĢINĀLAS:
Visas detaļas ir izgatavotas pēc pasūtījuma, uzticamas, efektīvas.

PIELĀGOTAS: 
Īpaši izstrādātas, pārbaudītas un apstiprinātas vecākām mašīnām.

EKONOMISKAS:
Izmantojiet pievilcīgos nosacījumus.

SIKSNAS

CLAAS SILVER LINE siksnas.
SILVER LINE siksnās izmantoti materiāli, kas ir precīzi pielāgoti jūsu mašīnas piedziņas vajadzībām. Siksnu konstrukcija vienlaikus nodrošina izcilu spēka pārvadi  un ekonomiju.

FILTRI

CLAAS SILVER LINE filtri.
SILVER LINE filtri sastāv no filtrēšanas materiāliem, kas ir pielāgoti jūsu lietotajai mašīnai. Tie nodrošina drošu un ilgstošu piedziņas komponentu darbību.

ĶĒDES

CLAAS SILVER LINE ķēdes.
CLAAS SILVER LINE ķēdēm ir optimāla komponentu kombinācija, lai ķēdes būtu pielāgotas jūsu mašīnas pašreizējai vērtībai.  Ķēžu raksturlielumi ir precīzi un pārbaudīti. Tās nodrošina uzticamu saķeri.

viss no vienām rokām.

CLAAS SILVER LINE daļas ir pieejamas pie mūsu rezerves dalu tirdzniecības speciālistiem.

Ir laba sajūta apzināties: kāds ir līdzās tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Pieejams jebkurā vietā un laikā. Ātrs un kompetents. Gūstiet labumu ne tikai no profesionāli apmācīta servisa personāla, bet arī no plaša detaļu klāsta:

CLAAS ORIGINAL rezerves daļas, piederumi un aksesuāri. Izgatavoti pēc pasūtījuma. Uzticami. Efektīvi.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS JUMS SNIEGS REZERVES DAĻU SPECIĀLISTI: