GFX-1260™ Displejs

 

GFX-1260™ displejs ir Trimble Agriculture jaunākais 12 collu (30,5 cm) Android™ displejs, kas paredzēts jūsu darbību pārvaldīšanai, izmantojot Precision-IQ™ lauka lietojumprogrammas aplikāciju. Izbaudiet tehnoloģiju, kas darbojas tikpat viegli kā ar GFX-1260 — viegli lietojamu precīzu risinājumu, kas apvieno veiktspēju, uzticamību, elastību un daudz ko citu.

IEGUVUMI UN VEIKTSPĒJA


Trimble GFX displeju sērija ir radīta tieši jūsu darbam. Lūk,  priekšrocības, ko GFX-1260 sniedz lauksaimniekiem visā pasaulē: 

 • Maksimāli palielina darbības efektivitāti
  Ar pazīstamo, viegli lietojamo Precision-IQ aplikāciju un jaudīgo apstrādes ātrumu, kas paredzēts dažādu lauksaimniecības darbību veikšanai, varat paļauties uz GFX-1260, kas palīdzēs maksimāli palielināt darbības laiku un nodrošināt operatoru darbu.
 • Optimizējiet savienojamību un saderību
  GFX-1260 var izmantot praktiski ar visu aprīkojumu — neatkarīgi no markas vai modeļa —, un to var viegli pārvietot starp transportlīdzekļiem, lai tas atbilstu jūsu darbības vai sezonas vajadzībām.

FUNKCIJAS UN IESPĒJAS

Trimble GFX displeji ir izstrādāti, lai palīdzētu pārvaldīt visus jūsu lauka darbību aspektus no intuitīvas platformas, vienlaikus atvieglojot datu koplietošanu jūsu saimniecībā.

Precision IQ
Precision-IQ platforma sniedz jums iespēju savākt un pārvaldīt informāciju un datus uz lauka, un pēc tam analizēt šo informāciju, izmantojot saimniecības pārvaldības programmatūru.
Automātiskā sinhronizācija
AutoSync™ automātiski sinhronizē norādes līnijas, lauku nosaukumus, robežas, materiālus, agregātus, transportlīdzekļus un operatora informāciju visās pievienotajās ierīcēs.
Darba kārtība
Rādīt darba pasūtījumus ir instrukciju kopa lauka uzdevumu pabeigšanai, kas tiek izveidoti tīmeklī un pēc tam sinhronizēti ar displeju, lai atvieglotu attālo uzdevumu iestatīšanu.
ISOBUS saderība
Izmantojot ISOBUS funkcionalitāti, jūs varat izmantot savu GFX displeju, lai no viena monitora darbinātu jaukta parka aprīkojumu un dažādas ierīces.
Trimble App Central
Pieejama Trimble Android displejos, App Central nodrošina lauksaimniekiem noderīgu lietotņu bibliotēku viņu saimniecības darbībai, valodas un reģionālajām atbilstības prasībām.

APARATŪRAS SPECIFIKĀCIJAS

 

 • 30,5 cm augstas izšķirtspējas krāsu skārienekrāna displejs
 • Uz Android balstīta operētājsistēma
 • Precision-IQ programmaparatūra
 • 32 GB krātuve, 4 GB RAM
 • Izvēles ISOBUS uzdevumu kontrolieris un universālais terminālis
 • Kontrolējiet līdz 6 ievades kanāliem un 48 sekcijām
 • Savienojums diviem USB, 2 BRR porti, 3 CAN porti un atbalsts 2 ārējām kamerām, kā arī Bluetooth® un Wi-Fi savienojums