Preses relīze

Publicēta 30.03.2023.

Izmaiņas koncerna valdē: par jauno izpilddirektoru CLAAS ieceļ Janu-Hendriku Moru 

2023. gada 30. marts, Hārzevinkela. CLAAS koncerna akcionāru komiteja ir iecēlusi Janu-Hendriku Moru (Jan-Hendrik Mohr) par jauno izpilddirektoru, sākot ar 2023. gada 1. aprīli. Līdzšinējais izpilddirektors Tomass Bēks (Thomas Böck) ir nolēmis atkāpties no CLAAS koncerna izpilddirektora amata un pievērsties jauniem izaicinājumiem. Akcionāri un koncerna valde šo lēmumu ar dziļu nožēlu ir apstiprinājusi. Viņiem ir izdevies atrast pieredzējušu pēcteci – Janu-Hendriku Moru.
 
CLAAS koncerna uzraudzības padomes priekšsēdētāja Katrina Klāsa-Milheuzere (Cathrina Claas-Mühlhäuser) saka: "Jans-Hendriks Mors ir augstu novērtēts gan CLAAS, gan mūsu nozarē. Viņš zina CLAAS labāk nekā neviens cits un ir pierādījis savu vērtību. Strādājot dažādos vadošos amatos, viņš ir veidojis uzņēmumu jau daudzus gadus. Tagad viņš kopā ar saviem kolēģiem koncerna valdē un visiem darbiniekiem turpinās sava priekšgājēja veiksmīgo darbu un drosmīgi vadīs CLAAS nākotnē. Es esmu ļoti pateicīga, ka Jans-Hendriks Mors ir uzņēmies CLAAS koncerna izpilddirektora pienākumus".

Jans-Hendriks Mors ir diplomēts inženieris un CLAAS koncernā strādā kopš 1984. gada, pastāvīgi uzņemoties arvien jaunus pienākumus. Kopš 2008. gada viņš ir koncerna valdes loceklis. Pašlaik viņš ir atbildīgs par graudu novākšanas biznesa struktūrvienību, un to, atbilstoši savai kompetencei, viņš turpinās vadīt. "Es ar nepacietību gaidu, kad kopā ar saviem kolēģiem koncerna valdē un visiem darbiniekiem turpināsim mūsu veiksmes stāstu. CLAAS nozīmē augsta līmeņa tehnoloģisko kompetenci, produktus, kas aizrauj, un korporatīvo kultūru, kas mūs vieno. Mēs domājam ilgtermiņā, un mums ir skaidra vīzija: padarīt mūsu klientus par labākiem savā jomā," saka jaunais izpilddirektors Jans-Hendriks Mors.
 
Tomass Bēks pēc vairāk nekā 16 gadu darba atvadās no CLAAS
Tomass Bēks saka: "Pēc vairāk nekā 16 gadu darba CLAAS, tostarp gandrīz četrus gadus strādājot kā izpilddirektoram, man kopš pagājušās vasaras brieda vēlme pieņemt jaunus izaicinājumus. Tagad ir īstais laiks pārmaiņām: CLAAS, izkļūstot no dažādām krīzēm, ir kļuvis vēl jaudīgāks un šobrīd atrodas ļoti spēcīgā pozīcijā. Manas darbības laikā pārdošanas apjoms ir pieaudzis līdz vairāk nekā pieciem miljardiem eiro. Neskatoties uz krīzēm, mēs šajā finanšu gadā sasniegsim lieliskus rezultātus. Mēs esam ieņēmuši pareizo kursu, lai CLAAS virzītu uz veiksmīgu nākotni".
 
"Tomasam Bēkam mēs esam lielu pateicību parādā,” saka Katrina Klāsa-Milheuzere, “viņš ir talantīgs tehniķis un prasmīgs vadītājs. Viņš ir sasniedzis izcilas lietas, jo īpaši produktu izstrādes un digitalizācijas jomā. CLAAS Group digitālā transformācija vienmēr būs saistīta ar viņa vārdu. Būdams CLAAS koncerna izpilddirektors, viņš bija pazīstams un cienīts tālu ārpus koncerna robežām, jo īpaši ar savu stratēģisko tālredzību un padziļinātām tehnoloģiskajām zināšanām. Turklāt, pateicoties viņa novērtējošajai un uz cilvēkiem orientētajai pieejai, viņš ir ticis ļoti iecienīts CLAAS koncerna darbinieku vidū. Mēs vēlam Tomam Bēkam visu to labāko un arī turpmāk uzturēsim ar viņu ciešus kontaktus”.