HARVARDERI

 

Ja divas mašīnas ir par daudz, tad risinājums ir PONSSE Buffalo Dual! Ponsse divējāda lietojuma mašīna ir jaudīgs multitalants. Tā ir pati daudzpusīgākā meža mašīna tirgū, un tai nav kompromisu attiecībā par jaudu un tehnoloģijām. 

BUFFALO DUAL

 

PONSSE Buffalo Dual ceļ mežistrādes  efektivitāti un elastību. Divējāda lietojuma mašīna piedāvā divas mašīnas par vienas mašīnas ekspluatācijas izmaksām. Šo Dual mašīnu ir iespējams no jaudīga harvestera ātri pārvērst par spēcīgu forvarderu un otrādi. Buffalo Dual ir absolūtas Ponsse kvalitātes tehnoloģija, tā ir pārbaudīta praksē, un zinātāji to jau ir novērtējuši, lietojot citus modeļus.

PONSSE Buffalo Dual ir efektīva harvestera un jaudīga forvardera kombinācija. Izmantojot Dual, jūs varat ekonomiski operēt ar vienas mašīnas ekspluatācijas izmaksām. To var pārveidot no harvestera par forvarderi un atpakaļ tikai dažu minūšu laikā. Buffalo Dual ir absolūtas Ponsse kvalitātes tehnoloģija, tā ir pārbaudīta praksē, un zinātāji to jau ir novērtējuši, lietojot citus modeļus.
PONSSE Buffalo Dual elastīgi papildina standarta mašīnu kapacitāti. Tas ir arī rentabls risinājums cirsmās, kur divu mašīnu izmantošana ir par daudz un ir pārāk dārga. Dual ir vienkārša un stabila kombinēta mašīna, kuras pamatā ir PONSSE Buffalo forvarderi. Tā jauda ir vairāk nekā pietiekama, lai strādātu sarežģītākās cirsmās, retinot un sagatavojot enerģētisko koksni. Dual ir ideāli piemērots arī maza diametra kokaudzēm atjaunojamās cirsmās. Tā kravnesība ir 14 tonnas vai – kopā ar līdzsvara ratiem – līdz 15 tonnām. Jaudīgā darba hidraulika un efektīvais celtnis padara Dual par iespaidīgu mašīnu, kas var būt gan harevesters, gan forvarders.  PONSSE Buffalo Dual ir vairāk nekā tikai forvarders, kam tikai pielikta harvestera galva – tā ir speciāla iekārta, kas jau no pašos sākumos ir paredzēta kā divpusēji lietojama mašīna.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mūsu tirdzniecības pārstāvi:

Gints Freidenfelds
Produktu grupas vadītājs
gints.freidenfelds@ba-machinery.lv
+371 29165500

SERVISS

Aicinām pieteikt servisa pakalpojumus pa bezmaksas 24/7 tālruni 8558.
 

REZERVES DAĻAS