TIP-ROLLER

Veltņu tehnoloģijai pārejot uz jaunu līmeni.

 HE-VA Tip-Roller ir vairāk nekā parasts veltnis. Tas ne tikai veļas, bet arī uzirdina, nolīdzina un pieblīvē. Ar dažādām kombināciju iespējām HE-VA veltnis Tip-Roller ar darba platumiem no 4,5 m līdz 10,2 m derēs visām prasībām attiecībā uz lielāku efektivitāti, neatkarīgi no apgabala, kur lauks jāapstrādā, kā arī neatkarīgi no augsnes apstākļiem.

HE-VA Tip-Roller ir trīs sekciju veltnim ir centrāla pagriežama spārna sekcija, nodrošinot efektīvu augsnes sagatavošanu, apstrādājot pat ļoti grubuļainu lauku. Ar centrālās pagriežamā spārna sekcijas unikālo SAT-system (Spring Active Transfer (aktīvo atsperojuma pārnesi)) tas nodrošina, ka smagums tiek pārnests no vidējās sekcijas uz sānu sekciju centriem, tāpēc veltnis nodrošina vienādu spiediens uz augsni visā darba platumā. Tip-Roller var aprīkot ar dažādiem gredzena veidiem – atkarībā no augsnes tipa.

Gredzenu veidi

CAMBRIDGE GREDZENS

Ø450 mm; Ø510 mm; Ø560 mm; Ø620 mm

Cambridge gredzens ir universāls gredzens, kas sastāv no izliektas un zobveida daļas. Šī veida  gredzeni efektīvi iespiež augsnē akmeņus, un izliektais profils ir saudzīgs pret sadīgušiem augiem. Konkrētā kombinācija nodrošina optimālu sasmalcināšanas un blīvēšanas efektu, un lielais zobveida gredzens rada pašattīrīšanās efektu.
Cambridge gredzeni var būt izgatavotino čuguna un tērauda. Čuguna gredzeniem ir 5 gadu garantija, savukārt tērauda gredzeniem ir 8 gadu garantija kas ir visaugstākais rādītājs tirgū.

CROSSKILL GREDZENS

Ø485-530 mm; Ø550-600 mm
 
Crosskill gredzeni bieži tiek izmantoti vieglās un vidēji smagās augsnes tipos. Gredzeni labi sasmalcina augsnes gabalus un atstāj virsmu nedaudz sadrupinātu, kas novērš augsnes noslīdējumus. Šie gredzeni ir pašattīroši, kas tikai palielina gredzenu iedarbību. Izgatavoti no čuguna.

 

STAR (ZVAIGZNES)  GREDZENS

Ø450/500 mm; Ø550/600 mm

Zvaigznes (STAR) gredzenu bieži izvēlas, kad veltni papildus parasto veltņu darbam izmanto arī augsnes smalcināšanai, pakošanai un sēklu gultnes sagatavošanai. Zvaigžņu gredzens ļoti labi darbojas gan vieglās, gan smilšainās augsnēs, kā arī smagās un lipīgās augsnēs. Lietojot viegliem augsnes tipiem, virsma paliek nedaudz nopakota un nelīdzena, kas novērš augsnes noslīdējumus. Lipīgos augsnes veidos liela nozīme ir gredzenu pašattīrīšanās efektam, turklāt Zvaigžņu gredzenam ir liela drenējoša ietekme uz zālāju laukiem. Gredzeni ir izgatavoti no tērauda un tiem ir 8 gadu ražotāja garantija.

 

HE-VA NODROŠINA LĪDZ 8 GADU LŪZUMU GARANTIJU TĒRAUDA GREDZENIEM.

 

Akmeņainas augsnes var sabojāt veltņu gredzenus, samazinot efektivitāti laukā, taču HE-VA jaunie tērauda lietie veltņu gredzeni ir paredzēti šāda veida slodžu izturēšanai. Gredzeni ir izgatavoti no lietā tērauda, kas nozīmē, ka tiem ir laba pamata izturība, un tie ir aprīkoti arī ar 8, 9 vai 10 spieķiem, kas sadala slodzi pa visu gredzenu, samazinot lūzumu risku.
"Mēs ļoti uzticamies mūsu lietajiem tērauda veltņu gredzeniem un zinām, ka tie var tikt galā ar ārkārtējiem apstākļiem un slodzēm, un, pagarinot mūsu lūzumu garantiju no 2 līdz 8 gadiem, mēs esam pierādījuši, ka mēs 100% garantējam gredzenu kvalitāti. Mēs garantējam drošību arī mūsu klientiem visā pasaulē, kad viņi pērk veltni no HE-VA", stāsta Villy Kristiansen, HE-VA izpilddirektors.
Zviedru NilehnTeknik šā gada sākumā par labāko atzina HE-VA tērauda veltņa gredzenu ar 620 mm diametru un 10 spieķiem, un pārbaudītā izturība nozīmē, ka HE-VA tagad var pagarināt bojājumu garantiju līdz astoņiem gadiem - viens no visilgākās lūzumu garantijas rādītājiem nozarē.

 

HE-VA TIP ROLLER UN KING ROLLER​

SAZINIETIES AR MUMS: