Preses relīze

Publicēts 26.10.2022.

CLAAS Industrietechnik ir izgatavojis desmittūkstošo EQ 2XX pārnesumkārbu

2022. gada 26. oktobris, Paderborna. Ņemot vērā ļoti lielo atsaucību tirgū, CLAAS Industrietechnik GmbH (CIT) Paderbornā nupat ir izgatavojis veiksmīgās EQ 2XX sērijas desmittūkstošo pārnesumkārbu.

Uzticama kopš 2015. gada
Bezpakāpju EQ tehnoloģiju CLAAS ieviesa 2015. gadā un kopš tā laika to veiksmīgi izmanto savās ARION 500 CMATIC un ARION 600 CMATIC traktoru sērijās. Kopš 2021. gada šīm sērijām ir pieejama automātiska pretslīdēšanas sistēma, kuras pamatā ir precīza saskaņotība starp dzinēja apgriezieniem, pneimatiskajām bremzēm un pārnesumattiecību diapazonu. Šo sistēmu var izmantot gan mašīnām ar piekabi braukšanai pa ceļu, gan arī izmantot uz lauka ar ķīpu presēm, vakuuma cisternām un kūtsmēslu izkliedētājiem, smagiem velkamajiem miglotājiem un minerālmēslu izkliedētājiem, strādājot nogāzēs.

Jaudu mehāniski-hidrauliski sadalošām transmisijām ir raksturīga vienkārša konstrukcija ar diviem mehāniskiem braukšanas diapazoniem un līdz ar to arī augsta, vienāda kopējā efektivitāte visā ātruma diapazonā. Braukšanas diapazoni mainās automātiski – atkarībā no braukšanas ātruma un nepieciešamās slodzes – un ļauj strādāt dažādos braukšanas režīmos. "EQ 200, un arī 2017. gadā ieviestais EQ 220, pēdējo gadu laikā ir pierādījuši savu efektivitāti un izturību pret nogurumu daudzos tūkstošos ARION traktoru visā pasaulē," saka CLAAS Industrietechnik rīkotājdirektors Dr. Ulfs Leinheuzers (Dr. Ulf Leinhäuser). "Līdz šim, pateicoties šo mūsu transmisiju ekspluatācijā uzticamai konstrukcijai un izcilajai izgatavošanas kvalitātei, daži no šiem traktoriem bez jebkādām problēmām ir nostrādājuši jau pat 10 000 darba stundu. Katras individuālās EQ transmisijas kvalitāti nodrošina datorizēta "nulles defektu" montāžas līnija, un pēc tam to papildus apstiprina simtprocentīga testēšana uz dinamometra. Priecājamies, ka izcilā veiktspēja ir tikusi novērtērta, ko liecina pieaugošā interese no mūsu klientu puses."
CLAAS Industrietechnik GmbH ir daļa no CLAAS koncerna un ir sertificēts saskaņā ar DIN ISO 9001-2015.

Stratēģiska vienošanās ar SDF Group par sadarbību pastāvīgi mainīgo piedziņu izstrādē traktoriem

CIT un SDF Group sadarbība attīstības jomā jo īpaši ietver EQ 200, EQ 220 un EQ 260 pastāvīgi mainīgo transmisiju ieviešanu lielāku zirgspēku SDF traktoru TTV gaitas piedziņā, kā arī dzinēja un transmisijas vadības saskaņotību. 
Daudzsološie plašās testēšanas un validācijas fāzes rezultāti attiecībā par efektivitāti, izturību un saskaņotību ir pamats daudzajām pozitīvām atsauksmēm no klientu un nozares žurnālistu puses jau kopš to ieviešanas tirgū 2020. gada nogalē.