Preses relīze

Publicēts 23.11.2022.

PONSSE HH360 rotators harvestera galvai

Ponsse laiž klajā jaunu PONSSE HH360 harvestera galvas rotatoru. Jaunais rotators ir inovatīvs risinājums, ar kura palīdzību harvestera galva var brīvi griezties par 360° bez ierobežojumiem. Izmantojot PONSSE HH360, šļūtenes visu laiku paliek fiksētā stāvoklī no celtņa gala līdz rotatoram. Tagad iedarbinātais rotators ļauj harvestera galvai brīvi griezties, neuztraucoties par negaidītu dīkstāvi, ko izraisa bojātas šļūtenes.
“Mēs esam izstrādājuši šo novatorisko risinājumu, ieklausoties mūsu klientu vēlmēs. Rotējošā harvestera galva paātrina koksnes apstrādi, atvieglo darbu operatoram un samazina šļūteņu bojājumus,” stāsta Janne Loponens, harvestera galvu produktu vadītājs.
"Salīdzinot ar konkurējošiem produktiem, rotators ir spēcīgs, jaudīgs un galvenokārt energoefektīvs, un Ponsse ir ekskluzīvas tiesības uz produktu meža mašīnu lietošanā," turpina Loponens.
Jaudīgais un īpaši energoefektīvais PONSSE HH360 rotators ir pieejams H6, H7, H8, H7 HD, H8 HD, H7 HD Euca un H8 HD Euca harvestera galvām, ja tās ir uzstādītas ekskavatoriem.
Visas PONSSE harvesteru galvas ir izstrādātas tā, lai tās izturētu vissmagākos apstākļus. Tām ir raksturīga vienkārša un izturīga struktūra, tāpēc tās var izmantot dažādos darba apstākļos. Visaptverošs dizains attiecas gan uz mehāniskajām sastāvdaļām, gan uz elektronisko vadības sistēmu, vadības ierīcēm un programmatūru. Ražošanas process ir ļoti automatizēts, garantējot augstu kvalitātes līmeni un mērījumu precizitāti.
Vairāk informācijas sniegs Janne Loponen, harvesteru galvu produktu vadītājs, janne.loponen@ponsse.com, tel. +358 40 502 8018. 

PONSSE ROTATORS HH360 HARVESTERA GALVAI

Jaunais rotators ir inovatīvs risinājums, ar kura palīdzību harvestera galva var brīvi griezties par 360 grādiem bez ierobežojumiem. Izmantojot PONSSE HH360, šļūtenes visu laiku paliek fiksētā stāvoklī no celtņa gala līdz rotatoram. Tagad iedarbinātais rotators ļauj harvestera galvai brīvi griezties, neuztraucoties par negaidītu dīkstāvi, ko izraisa bojātas šļūtenes.