SIA BALTIC AGRO MACHINERY

Profesionāls sniegums un vairāk 25 gadu pieredze lauksaimniecības, celtniecības un meža tehnikas tirgū.

Baltic Agro Machinery ir vadošo lauksaimniecības, mežsaimniecības, celtniecības un ceļu būves tehnikas zīmolu - CLAAS, BEDNAR LEMKEN, BOGBALLE, FLIEGL, HE-VA, PONSSE, KUBOTA, KOBELCO oficiālais pārstāvis Latvijā ar 25 gadu pieredzi. 

Uzņēmums nodrošina pārdotās tehnikas pēcpārdošanas apkalpošanu (servisu) un rezerves daļu piegādi, kā arī lietotas tehnikas tirdzniecību.

Baltic Agro Machinery Latvijā ir 6 tirdzniecības un servisa centri  -  Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī , Rēzeknē un Kuldīgā.

SIA Baltic Agro Machinery Latvijā darbojas kopš 1999.gada. No darbības sākuma līdz 2008.gadam kā SIA Kesko Agro Latvija, no 2008. līdz 2020.gadam kā Konekesko Latvija, no 2020.gada 16.aprīļa, saistībā ar pāreju "DA Agravis Machinery Holding" AS (Dānija) īpašumā  - ar nosaukumu SIA Baltic Agro Machinery.

Baltic Agro Machinery  ir Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras un Lauksaimniecības tehnikas tirgotāju un ražotāju asociācijas biedrs.

MŪSU ATBALSTS NOZARES IZGLĪTĪBAI

SIA Baltic Agro Machinery atbalsta nozares izglītību - piešķirot stipendijas , nodrošinot ar mācību uzskates līdzekļiem, piedāvājot prakses iespējas studentiem un pieredzes apmaiņu pasniedzējiem. 

Mūsu sadarbības partneri ir Kandavas tehnikums, Malnavas koledža, Ogres tehnikums un Latvijas Lauksaimniecības universitāte. 

Uzņēmums iesaistās arī Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācijas kopīgi atbalstītajos izglītibas projektos.

SIA Baltic Agro Machinery ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Latvijas Darba Devēju konfederāciju (31.10.2017) par Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt kvalificētu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai mācību praksē uzņēmumā” īstenošanu. Mēs esam atvērti uzņemt mācību iestāžu audzēkņus gan projekta ietvaros, gan ārpus tā. 

Par 2019.gadā īstenotajām mācību praksēm saņēmām LDDK atzinību kā viens no labākajiem mācību prakšu uzņēmumiem Vidzemes reģionā. 

Baltic Agro Machinery ir VID Padziļinātās sadarbības programmas Zelta kategorijas dalībnieks.

Baltic Agro Machinery ir Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācijas biedrs.

Baltic Agro Machinery ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs.

6 TIRDZNIECĪBAS UN SERVISA CENTRI

Tirdzniecības un servisa centri visā Latvijā  - Rīgā, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā, Jēkabpilī un Rēzeknē.

ATZĪTI TEHNIKAS ZĪMOLI

Oficiālais pārstāvis 12 pasaulē atzītiem tehnikas zīmoliem.

PROFESIONĀLI UN MOTIVĒTI DARBINIEKI

Tehnikas un rezerves daļu tirdzniecībā, pēcpārdošanas apkalpošanā, noliktavās, grāmatvedībā un administrācijā nodarbināti 100 darbinieki.

APMIERINĀTS KLIENTS

Ilgtermiņa sadarbība, ātri un konstruktīvi problēmu risinājumi, godīga un atklāta komunikācija ar klientiem.