SĒJMAŠĪNAS

Precizitāte, ekonomija un efektivitāte - tā ir LEMKEN sējmašīnu tehnoloģija!
LEMKEN sējmašīnas atbilst visām prasībām, lai nodrošinātu darbu bez aizsprostošanās un precīzu sēklas iesēšanos gan tradicionālās, gan minimālās augsnes apstrādes gadījumā.

MEHĀNISKĀS SĒJMAŠĪNAS 

Mehāniskās sējmašīnas Saphir ir drošas un ar augstu veiktspēju. Tā paredzēta vidēja lieluma saimniecībām un atbilst augstajām prasībām intensīvajos darba periodos. Saphir ir universāla, un optimālu darba efektivitāti var panākt, to kombinējot ar dažādiem agregātiem.

PNEIMATISKĀS SĒJMAŠĪNAS

Pneimatiskās sējmašīnas Solitair raksturo precizitāte un efektivtāte,  un tās atbilst dažāda veida vajadzībām.

SĒJAS KOMBINĀCIJAS

Tradicionālā sēja vai tiešā sēja rugainē - sējas Compact-Solitair sērijas kombinācijas vienmēr ir labākā izvēle. Šie agregāti piedāvā ne vien augstu precizitāti un efektivitāti, bet tiem ir arī plašs modeļu klāsts, lai optimāli sagatavoto sējai jebkuru augsnes tipu.

PRECĪZĀS IZSĒJAS SĒJMAŠĪNAS

Precīzās izsējas kukurūzas sējmašīna Azurit 9 ar 75 rindas platumu ir pieejama ar 4, 6 vai 8 rindām. Inovatīvā "DeltaRow" izsēja nodrošina par 70% vairāk telpas augšanai, salīdzinot ar parastu rindu.

STARPKULTŪRU SĒŠANA

Ar SeedHub LEMKEN piedāvā labības sējmašīnu, kuru var kombinēt ar dažādiem augsnes apstrādes agregātim. Tas ļauj, kultivējot rugaini, sēt starpkultūras, lai ietaupītu darba laiku un izmaksas.

AZURIT PRECĪZĀS IZSĒJAS SĒJMAŠĪNA

Precīzās izsējas kukurūzas sējmašīna Azurit 9 ar 75 rindas platumu ir pieejama ar 4, 6 vai 8 rindām. Inovatīvā "DeltaRow" izsēja nodrošina par 70% vairāk telpas augšanai, salīdzinot ar parastu rindu.

SAZINIETIES AR MUMS: