RUGAINES APSTRĀDE

LEMKEN piedāvā plašu disku kultivatoru un kultivatori klāstu. Pirmo kultivēšanu, lai pārsistu augsnes kapilārus un veicinātu sēklu dīgšanu, var veikt ar kompaktajām disku ecēšām Heliodor vai Rubin. Kultivatorus Kristall un Karat var izmantot dziļākai iestrādei, lai uzirdinātu sablīvējumu un sajauktu sasmalcinātos salmus.

DISKU KULTIVATORI

LEMKEN visaptverošais kompakto disku kultivatoru klāsts ir ideāli piemērots gan konvencionālajai sējai, gan tiešajai sējai rugainē.

KULTIVATORI

Jaunais hibrīdkultivators Koralin radīts saudzīgai augsnes apstrādei un mitruma saglabāšanai augsnē.
Kultivatorus Karat un Kristall var izmantot dziļākai iestrādei, lai uzirdinātu sablīvējumu un sajauktu sasmalcinātos salmus.

PRIEKŠKULTIVATORS TOPAS

Daudzpusīgais Topas var strādāt priekšā uzkarinātā variantā ar apmaināmiem spārnveida lemešiem, vai aizmugurē uzkarinātā variantā, veicot dziļāku irdināšanu bez sajaukšanas, ar piemērotiem plakanajiem lemešiem.
 Daudzām saimniecībām universālais pirmskultivators Topas ir īsts daudzcīņnieks. Lauksaimnieki, kuri izmanto bezaršanas tehnoloģiju, atzinīgi vērtē tā devumu, strādājot priekšā uzkarinātā variantā ar apmaināmiem spārnveida lemešiem, vai aizmugurē uzkarinātā variantā, veicot dziļākirdināšanu bez sajaukšanas ar piemērotiem plakanajiem lemešiem.

 Topas var uzkarināt traktora priekšā vai aizmugurē, un to var izmantot kombinācijā ar rotorkultivatoru (augsnes frēzi).

 Īsā, kompaktā konstrukcija nodrošina optimālu smaguma centru.

 Simetriskais 5 līdz 9 zaru izkārtojums nodrošina teicamu agregāta vadību. Ārēji zari ir regulējami.A

PRIEKŠIRDINĀTĀJS DOLOMIT

Ļoti plaša profila priekširdinātājs Dolomit ir piemērots vispārējai augsnes irdināšanai, it īpaši pirms rotorkultivatora/sējmašīnas kombinācijas. Tas dod iespēju iesēt rugainē vienā braucienā.

DZIĻIRDINĀTĀJS LABRADOR

Uzticamais dziļirdinātājs Labrador ir ļoti piemērots tehnoloģisko sliežu irdināšanai vai sablīvētas augsnes uzplēšanau. 

GIGANT

Divu sistēmu šasijas Gigant 10 un Gigant 12 nodrošina iespēju lietot dažādus LEMKEN agregātus, izmantojot vienu šasiju. Abu sistēmu šasijām ir divas hidrauliskās trīspunktu uzkares sistēmas, kas ļauj uzkarināt disku kultivatorus Heliodor vai Rubin.

JAUNAIS HIBRĪDKULTIVATORS KORALIN

 

SAZINIETIES AR MUMS: