Preses relīze

JAUNAIS PONSSE FULL SIMULATORS

Publicēts 27.01.2021.

Ponsse ir reaģējis uz nepieciešamību uzlabot apmācības un modernizējis savu simulatoru produktu klāstu. Jaunais PONSSE Full simulators ir pilna spektra apmācību sistēma, un tā reālistiskā meža vide un detalizētie attēli nodrošina perfektu platformu profesionālai apmācībai.

Produktu klāstā ir ne tikai jaunais PONSSE Full simulators, bet arī   PONSSE Basic un PONSSE Compact simulatori, kas piedāvā modernu apmācību vidi, kā lietot harvesterus, forvarderus un PONSSE Opti informācijas sistēmas. Simulators izmaksu ziņā ir efektīvs un nodrošina vidi, lai apmācītu jaunus operatorus, kā arī meža mašīnu profesionāļus un servisa mehāniķus.

Simulators ir arī lielisks instruments, lai izpētītu un uzlabotu darbu, jo raksturīgās situācijas var atkārtot, turklāt ir iespēja salīdzināt dažādas mežizstrādes metodes. 

PONSSE Full simulators ir nākamās paaudzes digitālā tehnoloģija 

PONSSE Full simulatorā ir trīs 55 collu stateniski ekrāni un reālistiski detalizēti attēli, kas nodrošina optimālu apmācības skatīšanos. Simulatoru var salikt kompaktā transporta pozīcijā, nenoņemot ekrānus, tāpēc to var ienest pa parastu durvju aili.

FULL simulatoram ir arī PONSSE Opti informācijas sistēma un tāda pati ergonomika kā PONSSE meža mašīnām, un tas atvieglo mācīšanos. Šo sistēmu var arī pielāgot ekskavatoru apmācībai, nomainot rokturus un pedāļus. 

Lielais mērinstrumentu skārienekrāns ir tāds pats kā PONSSE meža mašīnām. Tajā ir skats uz mašīnas lietotāja saskarni, kas ļauj ļoti laideni darbināt dažādas funkcijas. Mašīnas vadības ierīces simulatorā darbojas tāpat kā īstajā meža mašīnā.

PONSSE simulatori nodrošina apmācības posmus visā mašīnu ķēdē 

Simulatora harvesteru segments nodrošina svarīgu mežizstrādes darbu praktizēšanos, veikt dažādus tematiskos vingrinājumus, kā arī apgūt mašīnas vadības un mērinstrumentu sistēmas darbību un to izmantošanu. Harvarderu segmentā lietotāji var praktizēt, kā reālistiskos apstākļos darbināt un uzkraut forvarderu un vadīt krānu. Turklāt ar PONSSE Compact un PONSSE Full simulatoriem var iemācīt, kā izmantot un lietot krāvēja svarus.

PONSSE Full un PONSSE Compact simulatori ir arī ideāli piemēroti, lai apmācītu servisa darbiniekus. Piemēram, pasniedzējs var modelēt dažādus mašīnu darbības traucējumus, kurus pēc tam var novērst, izmantojot Opti kļūdu diagnostiku. Pavisam jauna funkcija ir kalibrēšanas vingrinājumi un atskaišu sagatavošana, lai tādējādi iemācītos, kā mašīnās uzturēt mērīšanas sistēmu precizitāti.

Simulatora apmācības sistēmai Sim Trainer ir dažādi līmeņi, un tas ļauj iegūtu jaunas prasmes. Apmācību programmā iekļauta arī veiktspējas monitorēšana ar punktu skaitīšanas sistēmu, kas fokusēta uz pašiem svarīgākajiem jautājumiem, kādi ir katrā no vingrinājumiem. Ar simulatoru jau pirmajos apmācības posmos var iemācīties drošus, efektīvus un produktīvus veidus, kā vadīt meža mašīnu. Sim Trainer sistēma ģenerē viegli saprotamus pārskatus par katru vingrinājumu.