Preses relīze

Publicēta 01.06.2023.

Kubota izlaiž nākamās paaudzes 8 tonnu miniekskavatoru

Kubota ir papildinājusi savu plašo, inovatīvo celtniecības mašīnu līniju, izlaižot jaunu, uzlabotas veiktspējas un izcilas darbības 8,5 tonnu miniekskavatoru, kas nodrošina operatoriem lielāku produktivitāti un izcilu veiktspēju.
 

KX085-5 ir aprīkots ar modernu, zemas emisijas un augstas veiktspējas Kubota dzinēju un uzticamu hidraulisko sistēmu un nodrošina tādu uzticamības un veiktspējas līmeni, kāda nepieciešama, lai operators varētu ātri un efektīvi veikt visdažādākos darba uzdevumus.

Jaunajam miniekskavatoram ir iespējams uzstādīt trīsdaļīgu strēli, kas ļauj paplašināt sniedzamību, nodrošināt iespaidīgu izgāšanas diapazonu, kā arī efektivitāti, strādājot šaurās vietās. Inovatīvā hidrauliskā sistēma ļauj operatoriem viegli un vienlaicīgi darbināt visus strēles posmus, kausu un virsbūves pagriešanu, tādējādi palielinot darba efektivitāti un produktivitāti.

KX085-5 ekskavatoram ir arī  novatoriskas, augsti efektīvas funkcijas, tostarp: divi papildu hidroizvadi ar regulējamu maksimālo eļļas plūsmu; uz slodzi reaģējošā hidrauliska sistēma, kas nodrošina vienmērīgu darbību neatkarīgi no slodzes līmeņa; lāpstas peldošā funkcija vieglākiem līdzināšanas darbiem, kā arī automātiskās pārnesumu maiņas funkcija, kas nodrošina intuitīvu darbu strādājot ar buldozera lāpstu un pagriezienos

Jaunajā miniekskavatorā, kas izstrādāts, lai operatori varētu taupīt enerģiju un ekspluatācijas izmaksas, kā arī strādāt klusāk un samazināt izplūdes gāzu emisijas, tiek izmantota automātiskā brīvgaitas sistēma. Šīs sistēma, ja vadības sviras atrodas neitrālā stāvoklī ilgāk par četrām sekundēm, automātiski samazina dzinēja apgriezienus līdz tukšgaitas apgriezieniem. Papildus tam standarta aprīkojumā iekļauta arī Engine Auto Stop sistēma, kas automātiski izslēdz dzinēju, ja tas pārāk ilgi strādā tukšgaitā.

KX085-5 ekskavatoram ir jauna dizaina, plaša luksusa kabīne, - tai ir platākas durvis, ir vairāk vietas kājām un divos līmeņos regulējams luksusa sēdeklis ar pneimatisku amortizāciju, kas nodrošina augstāku komforta un vadāmības līmeni. Kabīnē ir arī jauns, pilnkrāsu, 7 collu, augstas izšķirtspējas digitālais LCD displejs, lai operatori varētu ātri apskatīt visu svarīgāko darba informāciju. Ekskavatoram arī LED darba lukturi un atpakaļskata kamera, kas nodrošina labāku redzamību.

Papildus veiktspējai un komfortam KX085-5 ekskavatoram ir arī trīsdaļīgs dzinēja pārsegs, kā arī optimāls mašīnā esošo komponentu izvietojums, lai ikdienas apkope un servisa apkope būtu ātra un vienkārša. Ekskavatoram ir īsāka aizmugures pārkare, kas ļauj ar šo mašīnu strādāt ierobežotās vietās, kā arī nodrošina lielāku daudzpusību un stabilitāti. Aizmugures pārkares daļā ir arī čuguna aizsargi, kas ievērojami samazina mašīnas bojājumu iespējamību, strādājot ierobežotās vietās.

Visos – trīs, piecu un astoņu tonnu – Kubota KX085-5 mini ekskavatoros tiek izmantota inovatīva Kubota Tracking System* tehnoloģija, kas ļauj reālā laikā piekļūt datiem un, pateicoties tiem, uzlabot mašīnas efektivitāti un drošību.

Intuitīvais un lietotājam draudzīgais portāls ļauj uzlabot produktivitāti: operators var pastāvīgi, reālā laikā redzēt un analizēt tādus parametrus kā mašīnas darba ātrumu, darbības laikus, lietderīgo darbību (procentos), dīkstāves laiku, DPF reģenerācijas vēsturi, ūdens un eļļas temperatūru un degvielas patēriņu. Turklāt portāls brīdina par mašīnas defektiem, kas ļauj ātri uz tiem reaģēt un tos novērst, tādējādi līdz minimumam samazinot dīkstāves laiku.

Ir uzlabota drošība, jo mašīnu īpašnieki var apskatīt sava KX085-5 atrašanās vietas, izmantojot GPS izsekošanu, un pārraudzītu tā pārvietošanos. Izmantojams ir arī virtuālais ģeogrāfiskais ierobežojums, kas ļauj lietotājiem noteikt konkrētas izmantošanas zonas: ja mašīna atstāj šo zonu, portāls par to informē.

Šim ekskavatoram kā vēl viena drošības funkcija ir Kubota industrijā vadošā Anti-Theft pretaizdzīšanas sistēma – tā nodrošina, ka dzinēju var iedarbināt tikai ar kodētām atslēgām.
Vairāk informācijas par Kubota un tā plašo risinājumu klāstu celtniecības industrijai, meklējiet www.kubota-eu.com. 

*Piezīme: Kubota Tracking System šobrīd pieejama atsevišķās valstīs. Par piejamību Latvijā tiks informēts atsevišķi.