KUBOTA AR SKATU NĀKOTNĒ

Publicēts 18.01.2022.

Baltic Agro Machinery celtniecības tehnikas nodaļas un Kubota Europe vārdā esošajiem un topošajiem Kubota ekskavatoru un iekrāvēju īpašniekiem vēlam visu nodomu izdošanos 2022. gadā! 
Savā ziņā šis ir neparasts laiks. Mūsu celtniecības tehnikas tirdzniecības vairāk kā 20 gadu pieredzē vēl nekad pieprasījums nav tik ļoti pārsniedzis ražotāju spēju piegādāt tehniku. Par jaunas tehnikas pirkšanu tagad jādomā jau krietni laicīgi !
Pēc CECE (Eiropas Celtniecības tehnikas komiteja) datiem, salīdzinot ar 2020 gadu, mini ekskavatoru (0-8 t) pārdošanas apjomi Eiropā pērn pieauga par 32%, sasniedzot ap 90 000 vienību. Un katrs piektais no tiem bija Kubota ekskavators ! Paldies par to arī jums!
Kubota Europe šogad sper divus lielus soļus, lai nodrošinātu augošajam pieprasījumam atbilstošu servisa līmeni.

Jau šobrīd uzsākt darbību gatavojas jaunuzceltais Eiropas rezerves detaļu izplatīšanas centrs Thionvillē, Francijas ziemeļaustrumos. Ar 22 000 m² platību tas būs viens no pieciem lielākajiem Kubota detaļu izplatīšanas centriem pasaulē.

Savukārt rudenī plānots sākt darbu jaunajā Kubota Eiropas Distribūcijas Centrā Nīderlandes pilsētā Weert. Šis 62 000 m² plašais centrs apvienos gan administratīvās funkcijas, gan gatavās tehnikas piegādes organizēšanu. Šobrīd Kubota Europe ik dienu izsūta klientiem 250 mašīnas! 
Protams, mūs šogad sagaida arī citi jaunumi no Kubota – gan jaunu modeļu veidā, gan kā saistītie pakalpojumi. Gaidiet ziņas!
Lai mums visiem izdevies gads!