Priekšējās uzkares agregāts
HE-VA Front-Roller

Efektīva sadrupināšana un noblīvēšana, lai sagatavotu ideālu augsni sējai

HE-VA Front-Roller ir ideāli piemērots agregāts, lai sagatavotu vieglu un vidēju augsni, ja jānolīdzina un jānoblīvē tikko uzarta augsne vai augsne ir jāsadrupina.

Veltni Front-Roller var uzstādīt ar dažādiem gredzenu viediem, piem., Cambridge gredzeniem. Tas ir piemērots tikko uzartas augsnes noblīvēšanai traktora riteņu priekšā, lai neveidotos riteņu pēdas. Ja augsne ir jāsadrupina, Spring-Board kombinācijā ar sagriešanas plāksnēm un drupināšanas veltņa Crosskill gredzeniemideāli sagatavos lauku sējai.

  Gredzenu izvēle

Izvēlieties gredzenus atbilstīgi darba uzdevumam.

Cambridge 450 mm

Cambridge 510 mm

Cambridge 620 mm

Cambridge gredzeni nodrošina izcilu visa platuma noblīvēšanu.

Crosskill 480-530 mm

Crosskill 550-600 mm

 Croskill gredzeni nodrošina agresīvu augsnes saberšanu un labu noblīvēšanu.

Front-Roller ar V profilu - 600 mm vai 700 mm

V profila Front-Roller ir presētā tērauda V profila gredzens. Tā izturīgais gredzens garantē optimālu noblīvēšanu ļoti akmeņainā laukā, pat ja uz tā ir lieli akmeņi. Front-Rollers veltņi, kas uzstādīti ar V profila gredzeniem, ir piemēroti arī ķepīgai un mālainai augsnei. Front-Roller ir izturīga priekšējā prese, kura jau pati ir ļoti smaga, bet unikālie skrēperi un atsevišķie gredzeni, kas savienoti ar daudziem balstiem, nodrošina, ka tie visi darbojas saskaņoti un turpina griezties arī slapjā un mālainā augsnē.

SAZINIETIES AR MUMS: