Preses relīze

Bednar saņēmis Čehijas vislabāk pārvaldītā uzņēmuma balvu

Publicēta 11.07.2022.

Jūnija sākumā vienā no skaistākajām renesanses ēkām Prāgā - Martinikas pilī norisinājās Čehijas vislabāk pārvaldīto uzņēmumu apbalvošanas ceremonija. BEDNAR FMT s.r.o. ekspertu žūrijas vērtējumā guva panākumus trīs kārtās un kopā ar divdesmit diviem citiem uzņēmumiem saņēma šo prestižo globālo balvu no ģenerālpartnera Deloitte CZ, kuru pārstāvēja Miroslavs Svoboda. 
Čehijas vislabāk pārvaldīto uzņēmumu balva tika ieviesta 2019. gadā. Programma, kuras mērķis ir attīstīt uzņēmējdarbību, dalīties pieredzē un veicināt starptautisko sadarbību, tika dibināta 1993.gadā Kanādā. Šobrīd balva tiek pasniegta Vācijā, Beļģijā, Zviedrijā, Austrālijā un daudzās citās valstīs. Programma balstās uz Deloitte pārbaudīto globālo metodoloģiju, kas novērtē uzņēmuma vadības kvalitāti šādās jomās: stratēģiskā virzība, produktivitāte un inovācijas, korporatīvā kultūra, vadības struktūra un finanšu rādītāji. Čehijas Republikā Deloitte sniedz pakalpojumus audita, nodokļu, juridisko konsultāciju, finanšu konsultāciju, uzņēmumu konsultāciju un riska pārvaldības jomā.
“Esmu ļoti gandarīts, ka esam saņēmuši Čehijas labāko pārvaldīto uzņēmumu balvu. Balva mums ir sava veida salīdzinājums un atgriezeniskā saite. Esam pagodināti  būt tik labā kompānijā ar citiem laureātiem un veiksmīgiem uzņēmumiem. Ir svarīgi, lai šī balva ņemtu vērā ne tikai finanšu rādītājus, bet arī virkni citu jomu. Šodien, piemēram, korporatīvā kultūra, stratēģija vai inovativitāte ir ļoti svarīga jaunu darbinieku piesaistē, un mēs acīmredzami ejam pareizo ceļu. Balva ir arī atzinība mūsu darbībai lauksaimniecības mašīnu ražošanas tirgū un jauka dāvana uzņēmuma 25. pastāvēšanas gadadienā,” stāsta mārketinga direktors Deivids Ričls.