Danish Agro grupa

Baltic Agro Machinery ir daļa no Danish Agro grupas, kas ir viens no Eiropā lielākajiem lauksaimniecības biznesa uzņēmumiem. Dienu no dienas Danish Agro grupa palīdz lauksaimniekiem pasaules līmeņa pārtikas ražošanā.  Uzņēmums lauksaimniekiem piegādā augstas kvalitātes produktus: barību, vitamīnus un minerālvielas, minerālmēslus, augu aizsardzības līdzekļus, sēklas, tehniku, digitālos produktus un enerģiju, kā arī iepērk saražoto no zemniekiem. Turklāt grupa nodarbojas ar pārtikas ražošanu.

Galvenais Danish Agro mērķis ir vērtības radīšana lauksaimniekiem – mēs to saucam “Cultivating Value”. Cieša sadarbība ar katru lauksaimnieku, specializētas zināšanas un produktu kvalitāte par konkurētspējīgām cenām ir vērtības audzēšanas sākums.

Danish Agro grupa tika dibināta 1901.gadā Dānijā, un kopš tā laika ir izaugusi no vietēja mēroga uzņēmuma līdz starptautiskai agrobiznesa grupai. Šodien Danish Agro pieder 8350 lauksaimniekiem, un tajā, ieskaitot meitas uzņēmumus 17 valstīs, strādā ap 5000 darbinieku. Mēs esam viens no pašiem svarīgākajiem lauksaimnieku sadarbības partneriem Skandināvijā un Baltijas jūras reģionā, kur ik dienas sadarbojamies ar vairāk nekā 50 000 saimniecībām.