Preses relīze

Publicēts 26.08.2022.

Danish Agro koncerns uzsāk sadarbību ar Trimble Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Danish Agro koncerns ir parakstījis izplatīšanas (distribūcijas) līgumus ar Trimble par visu Trimble precīzās lauksaimniecības risinājumu pārdošanu un servisu Baltijas valstīs, un to nodrošinās Baltic Agro Machinery. 

Trimble precīzās lauksaimniecības aparatūru un programmatūru risinājumi aptver visus sezonai raksturīgos darbus no sēšanas līdz pat ražas novākšanai, kā arī aptver visas kultūras, visus reljefus un saimniecības lielumus, turklāt šie rīki un programmatūras ir izmantojami uz vairums iekārtu vai arī kopā ar šīm iekārtām un – neatkarīgi no to zīmola vai ražotāja. 2022. gada rudenī trīs Baltijas valstu uzņēmumi  sāks Trimble produktu pārdošanu, tādējādi nostiprinot savas pozīcijas precīzās lauksaimniecības jomā.

Komentē Danish Agro Tehnikas nodaļas izpilddirektors Jenss Skifters (Jens Skifter): 
"Mēs esam gandarīti paziņot par šo sadarbību, jo precīzās lauksaimniecības rīki un tehnoloģijas lauksaimniecībā kļūst aizvien svarīgākas. Kopā ar Trimble mēs nodrošinām pilna mēroga precīzās lauksaimniecības risinājumus visiem zīmoliem un visiem lauksaimniekiem Baltijas valstu tirgos. Mūsu mērķis ir nodrošināt mūsu klientiem vislabāko pieejamo pēcpārdošanas servisu, un tagad tas attiecas arī uz Trimble produktiem," viņš norāda.

Trimble Agriculture reģionālā pārdošanas vadītāja Severīne Brisete (Severine Brisset) teikto papildina:
 
“Trimble izplatīšanas tīkls Agriculture Distribution Network nepārtraukti pieaug un paplašina tos saskares punktus, ko lauksaimniekiem visā pasaulē nodrošina Trimble precīzās lauksaimniecības risinājumi. Baltic Agro Machinery ir lauksaimniecības industrijā vadošs uzņēmums, un mēs esam gandarīti, ka varam sveikt to kā mūsu pilnvaroto izplatītāju Baltijas valstīs. Mēs esam pārliecināti, ka šis ir abpusēji izdevīgs risinājums nākotnei. Baltijas lauksaimnieki ir vieni no visattīstošākajiem precīzās lauksaimniecības jomā Eiropā, un mēs redzam milzīgu potenciālu atbalstīt viņus ar vienkāršotām darbplūsmām un inovatīvām, ērti lietojamām tehnoloģijām, lai tādējādi risinātu kopīgās problēmas un palielinātu produktivitāti un investīciju atdevi.”

Abi uzņēmumi rudeni izmantos, lai nostiprinātu arī pēcpārdošanas servisa atbalstu un mašīnu sasaisti tīklā.

Pēdējo 10 gadu laikā Danish Agro Group ir strauji attīstījusi savu tehnikas biznesu.
Šobrīd šīs aktivitātes aptver deviņas valstis ar CLAAS pārstāvniecību Skandināvijā, Somijā un Baltijas valstīs, savukārt CNH ar NEW HOLLAND – Polijā, bet AGCO FENDT – Čehijā. Visos tirgos precīzās lauksaimniecības elementi kļūst arvien svarīgāki, un mūsu mērķis ir atbalstīt lauksaimniekus moderno digitālo risinājumu izmantošanā. Modernās mašīnas lauksaimniekiem nodrošina vajadzīgās datu ielādes, bet mūsu prioritātes savukārt ir ilgtspējība un augsnes aizsardzība. 2021. gadā Danish Agro lauksaimniecības tehnikas nodaļa ir pārdevusi 2178 jaunus un lietotus traktorus, 961 jaunu un lietotu kombainu un 257 jaunas un lietotas celtniecības / meža mašīnas.

Par Trimble Agriculture
Trimble Agriculture Division nodrošina risinājumus sarežģītu tehnoloģiju problēmu gadījumos visā lauksaimniecības industrijā. Šie risinājumi ļauj lauksaimniekiem un konsultantiem pārdalīt ierobežotos resursus, lai ražotu drošu un uzticamu pārtiku peļņu nesošā un videi draudzīgā veidā.  Aptverot visus gadalaikus, kultūras, reljefu un saimniecību lielumus, Trimble risinājumus var izmantot lielākajā daļā saimniecībā esošai tehnikai, neatkarīgi no tā ražotāja un ražošanas gada. 

Iegādājoties Vācijas uzņēmumu Müller-Elektronik, kas specializējas darba agregātu vadības un precīzās lauksaimniecības risinājumos, Trimble ir paplašinājis precīzās lauksaimniecības iespējas posmā no mašīnas līdz darba agregātam. Lai nodrošinātu labāko lēmuma pieņemšanu, Trimble piedāvā tehnoloģiju integrāciju, kas ļauj lauksaimniekiem apkopot, kopīgot un pārvaldīt informāciju visās savās saimniecībās, vienlaikus lauksaimniecības vērtību ķēdē nodrošinot augstāku darbības efektivitāti. 

Trimble risinājumi ietver vadību pa slejām un stūrēšanu, plūsmas un pielietošanas vadību, ūdens resursu pārvaldību, ražas novākšanas risinājumus, darbvirsmas un mākoņdatošanas datu pārvaldību un korekciju pakalpojumus. 
Lai iegūtu vairāk informācijas par Trimble Agriculture, apmeklējiet: agriculture.trimble.com.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar:

Jens Skifter
Group Executive Director Agribusiness Machinery
Mobile +45 27800106