Preses relīze

Publicēts 19.04.2021.

KUBOTA 5 TONNU MINIEKSKAVATORI SAŅEM RED DOT DIZAINA BALVU

Kubota vispopulārāko - 5 tonnu mini-ekskavatoru klāsts ir saņēmis pasaulē atzītu balvu par izcilu produktu dizainu. Red Dot balva ir piešķirta mini-ekskavatoru sērijai, kura tika izstrādāta ar domu par maksimālu komfortu, drošību un veiktspēju.

Red Dot Awards vērtē patiesas inovācijas daudzās nozarēs, un ‘Red Dot’ tagad ir starptautiski atzīta dizaina izcilības kvalitātes zīme. Šī gada pasākums notika 30. martā tiešsaistes ceremonijā, kuras laikā tika pasniegtas balvas vairākiem pasaules ikoniskākajiem zīmoliem.

Piecu tonnu mini-ekskavatoru klāstā ietilpst trīs modeļi - KX060-5, U56-5 un U50-5. Katrā modelī ir apvienots kompakts dizains ar uzlabotu veiktspēju, ar jaunu interjeru un ārējo dizainu, lai nodrošinātu izcili ērtus apstākļus un darba vidi operatoram. 

Glens Hampsons, Kubota būvniecības nodaļas vadītājs, komentēja: “Mēs esam ļoti priecīgi, ka šī gada Red Dot balvu pasniegšanas ceremonijā mūs pasludināja par uzvarētājiem. Patiešām, Red Dot ir kvalitātes un inovācijas atslēgvārds - galvenie principi, kas nosaka dizaina procesu visā mūsu biznesā.