Preses relīze

LEMKEN sējas kombinācija, izmantojot priekšā uzstādāmu sēklu tvertni

07.2021.

LEMKEN ir optimizējis savas priekšā uzstādāmās sēklu tvertnes un sējaparāta sistēmas. Jaunākās inovācijas, kādas ir priekšā uzstādāmajai sēklu tvertnei Solitair 23+ un sējaparātam OptiDisc 25, LEMKEN sējmašīnām ir nodrošinājušas vēl lielāku pielietošanas elastību. Lietojot šīs, ar ISOBUS vadāmās kombinācijas ir iespējams precīzi un ērti regulēt, kā arī optimāli izmantot mašīnas. 

• ISOBUS tehnoloģija, kas pielietota Solitair 23+ versijai, ir pavisam jauna. Iestatījumus – piemēram, izsējas normu vai sekciju kontroli – ir iespējams veikt ar traktora terminālī esošo MegaDrill. Tas ļauj atvieglot operatora darbu un nodrošina efektīvu sēklas materiāla izmantošanu un bez pārklāšanas izsēt līdz četrām sekcijām. 

•  Lietojot priekšā uzstādāmo tvertni Solitair 23+ kopā ar disku ecēšām Zirkon 12 un sējaparātu OptiDisc 25, veidojas kompakta un manevrējama izsējas sistēma. Tā, salīdzinot ar aizmugurē uzstādāmajām sistēmām, nodrošina labāku masas sadalījumu, lai, pielietojot efektīvu sēšanas tehnoloģiju, to varētu izmantot ar mazākiem traktoriem. Priekšā uzstādāmā tvertne ir izmantojama gan sēklām, gan mēslojumam, un kombinācijā ar precīzās izsējas sējmašīnu Azurit ir ideāli piemērota, lai sētu kukurūzu.

• Sējaparāts OptiDisc 25 papildus jau tirgū esošajām saliekamajām 4 un 4,5 metru versijām būs pieejams 3 un 4 metru cietajā un 5 un 6 metru salokāmajā versijā. Šī jaunie salokāmie varianti ir aprīkoti ar papildu transporta sistēmu braukšanai pa ceļiem. Transporta atbalsta riteņi no traktora aizmugurējā tilta noņem slodzi līdz pat 3,5 tonnām, tādējādi nodrošinot, ka tiek ievērota traktora maksimāli pieļaujamā ass slodze un pašmasa. Papildu transporta sistēmu var bloķēt un atbloķēt, veicot tikai dažas darbības.

• Sējaparāta OptiDisc 25 un dziļuma vadības riteņu centrā ir praksē pārbaudītie paralelogramā izvietotie dubultdisku lemeši, kas izsēj sēklas precīzi un iestatītajā dziļumā, izmantojot gan mulčēšanu, gan konvencionālo augsnes apstrādi.

Priekšā uzstādāmā Solitair 23+ tvertne ir pieejama jau tagad, bet  jaunie sējaparāti OptiDisc 25 būs pieejami sākot ar 2022. gada janvāra.