Preses relīze

CLAAS paplašina traktoru garantijas un servisa programmu 

Publicēts 01.04.2021.

CLAAS MAXI CARE Plus

CLAAS paplašina traktoru garantijas un servisa programmu

2021. gada 1. aprīlis, Hārzevinkela. ARION, AXION un XERION sēriju traktoriem tagad garantijas un servisa programmas MAXI CARE Plus ir pagarinātas līdz pat 8 gadiem vai 8000 ekspluatācijas stundām.

Lauksaimnieki un pakalpojumu sniedzēji, iegādājoties jaunas lauksaimniecības mašīnas, tagad aizvien vairāk izvērtē īpašuma kopējo vērtību (TCO); citiem vārdiem sakot, viņi skatās plašāk un ņem vērā kopējās ekspluatācijas izmaksas. Tāpēc no šā brīža CLAAS paplašina MAXI CARE Plus programmu ARION 400/500/600 un AXION 800/900/900TT sērijas traktoriem un XERION sērijas traktoriem ar maksimālo jaudu no 125 līdz 534 ZS. MAXI CARE Plus programma sevī ietver paplašināto MAXI CARE Protect garantiju un MAXI CARE Maintenance servisa programmu, un tā tiek piedāvāta par pievilcīgu cenu.

Tagad MAXI CARE Protect pagarina ražotāja garantiju līdz astoņiem gadiem vai  8000 darbības stundām. Klienti var izvēlēties elastīgu virsvērtību, sākot no 150 līdz 1000 eiro, atbilstoši viņu vajadzībām. Aizsardzība pamatotas pretenzijas gadījumā attiecas uz visām nepieciešamajām CLAAS ORIGINAL rezerves daļām, iztērētajiem materiāliem un smērvielām. 
MAXI CARE Maintenance ietver visus apkopes darbus, ko veicis CLAAS pilnvarots dīleris, izmantojot CLAAS ORIGINAL rezerves daļas un palīgmateriālus. Šis apkopes līgums garantē maksimālu izmaksu pārredzamību, augsta līmeņa servisu un lielāku tālākpārdošanas vērtību – ar precīzi paredzamām apkopes un pārbaudes izmaksām. Aizsardzība pieejama līdz 10 gadiem ar ikgadēju ekspluatācijas stundu skaitu no 150 līdz 1750.

Visi apkopes un pārbaudes darbi, kas veikti saskaņā ar MAXI CARE Maintenance līgumu, kā arī visi remontdarbi un uz garantiju attiecināmi darbi, kas veikti saskaņā ar MAXI CARE Protect programmu, tiek rūpīgi dokumentēti CLAAS connect platformā, un klients tos jebkurā laikā var apskatīt un lejupielādēt. Ieinteresētie CLAAS klienti var sazināties ar savu CLAAS tirdzniecības pārstāvi un saņemt individuālu piedāvājumu ar izmaksām atkarībā no ilguma, darba stundām un izvēlētā virsmaksājuma. Paplašinātais CLAAS MAXI CARE Plus piedāvājums ARION, AXION un XERION traktoriem ir pieejams sākot ar 2021. gada 1. aprīli. CLAAS labības kombainiem un lopbarības kombainiem jau labi zināmie nosacījumi paliek tie paši – līdz 5 gadiem vai 5000 darbības stundām.