KULTIVATORI

Kultivatori Kristall un Karat nodrošina optimālus rugaines kultivēšanu un var tikt izmantoti augsnes sagatavošanai sējai rugainē.

JAUNUMS - KORALIN 

Īpaši saudzīga apstrāde, kas nebojā augsnes struktūru un palīdz saglabāt augsnē mitrumu.
tarpkultūru audzēšana atjauno augsni un tā var efektīvi samazināt augsnes eroziju, ko izraisījis ūdens un vējš, it īpaši nogabalos, kuros ir  nosliece uz eroziju. Sekla augsnes apstrāde ar Koralin 9 visā darba platumā pavasarī uzticami nogriež starpkultūras augus zem augsnes virskārtas. Kad starpkultūru augi pārstāj ņemt ūdeni no augsnes, nepieciešamais mitrums paliek augsnē.

KARAT 9

Intensīvais kultivators Karat ir piemērots kā pirmajai seklajai vispārējai rugaines kultivēšanai tūlīt pēc pļaujas, tā arī intensīvai dziļai sajaukšanai, iestrādājot salmus vēlāk.

 •  Ar inovatīvo ātrās nomaiņas sistēmu (papildaprīkojums) var ātri un ērti nomainīt lemešus, nelietojot instrumentus, lai kultivatoru pielāgotu atšķirīgajām prasībām, atkarībā no tā, vai tas tiks izmantots lobīšanai vai dziļkultivēšanai ar sajaukšanu.
 • Traktoram uzkarināmajam Karat ir viegli pieejama dziļuma regulēšanas sistēma, kas ļauj mainīt darba dziļuma iestatījumus pa maziem pakāpieniem diapazonā no 5 līdz 30 cm, nelietojot instrumentus. Pusuzkarināmajam Karat hidrauliska dziļuma regulēšana ir standartaprīkojumā.
 •  Automātiskā disku regulēšanas sistēma nodrošina, ka pēc darba dziļuma maiņas bezapkopes ieliektie diski kompensē jauno darba dziļumu bez papildu regulēšanas.
 • Hidrauliskā vilces pastiprinātājsistēma nodrošina svara pārnešanu no kultivatora uz traktora aizmugures tiltu, tādējādi palielinot traktora vilces jaudu un samazinot degvielas pateriņu.
 •  Pusuzkarināmai versijai ass ir integrēts kultivatora rāmī, lai nodrošinātu lielāku manevrētspēju.
 •  Bezapkopes automātiskās pārslodzes aizsardzības mehānisms (papildaprīkojums) ļauj zariem, saskaroties ar šķērsli, pacelties uz augšu un atliekties atpakaļ.

KRISTALL

 Divsiju kultivators Kristall sevi jau pierādījis praksē, bet tagad tam ir arī trīs vai vairākas zaru rindas.  

 •  Inovatīvā jauno 47 cm plato TriMix lemešu forma ar ieliektajām vadošajām plāksnēm uz spārniņiem nodrošina vēl nepieredzēti augstu sajaukšanas kvalitāti, salīdzinājumā ar iepriekšējiem lemešiem.
 •  Īsā un kompaktā rāmja konstrukcija nodrošina labāku dziļuma vadību, nekā daudzssiju kultivatoros.
 •  Mazais cēlējspēks ļauj uzlikt traktoram trīspunktu uzkari ar darba platumu līdz 6 metriem.
 •  Pusuzkarināmās versijas var aprīkot ar LEMKEN kombinācijas asi, kas dod iespēju kombinēt ar izsējas sējmašīnu Solitair.
 •  Zari un ieliektie izlīdzinājdiski ir izkārtoti tā, lai garantētu darbu bez nobloķēšanās un nerastos nevēlama izvagošana.
 •  Ja izmaina kompaktā kultivatora Kristall darba dziļumu, ieliektie diski pielāgojas jaunajam darba dziļumam bez papildu regulēšanas.
 •  Apstrādājot vieglu augsni, kompaktajam kultivatoram Kristall var uzlikt DuoMix lemešus, kuri, atšķirībā no TriMix lemešiem, ir aprīkoti ar taisniem spārniņiem.
 •  Kā papildaprīkojumu kultivatoram Kristall var uzstādīt inovatīvo LEMKEN ātrās nomaiņas sistēmu, kas ļauj uzstādīt konkrētām vajadzībām pielāgotus lemešus, nelietojot instrumentus.

KARAT 9 / 12

Karat sērijas kultivatori ir ideāli piemēroti gan dziļai, gan seklai rugaines kultivēšanai. Kultivatora augstumu var viegli pielāgot no kabīnes, izmantojot hidraulisko dziļuma regulēšanu. Pateicoties lielajai veltņu izvēlei, Karat var optimāli pielāgot visa veida augsnēm. Izmantojot papildu ContourTrack darba dziļuma kontroli, darba dziļumu var uzturēt optimālu pat kalnainā apvidū.

SAZINIETIES AR MUMS: