SĪKSĒKLU SĒJMAŠĪNA
HE-VA MULTI- SEEDER

Precīza dažādu sīku sēklu, piemēram, eļļas augu sēklu, rapša, āboliņa sēšana.

 HE-VA Multi Seeder ir pneimatisks precīzas darbības sējējs, kuru var ērti un ātri uzstādīt gandrīz uz jebkura veida agregāta, piemēram, veltņa, izsējas sējmašīnas, lobītāja u.c., neatkarīgi no modeļa.

Multi-Seeder ir lieliski piemērots dažādiem sēklas veidiem, tādiem kā rapsim, zālaugu sēklu maisījumiem, virsaugiem, kā arī minerālmēsliem u.c., un tas ir pieejams ar 200 l, 410 l, 660 l vai 850 l lielu sēklas tvertni. Spieķveida lauka ritenis vai Auto-Controller nodrošina atbilstīgu braukšanas ātrumu.

 Ierīcei Auto-Controller ir agregātam uzstādīts radars braukšanas ātruma vadībai un elektromotors, kas darbina sēšanas veltni. Tas dod iespēju, izmantojot datoru, regulēt dozešanu darbības laikā. Ar lielas izvēles dozēšanas veltņiem, kas paredzēti dažādiem sēklas veidiem, tiek nodrošināts, ka izsējas normu var iestatīt robežās no 0,2 kg/ha līdz 150 kg/ha, kā arī veikt precīzu kalibrēšanu.

 Izkaisītājam ir pielāgojamas atveres (5-24), kas nodrošina precīzu sēšanu, un tās var izvietot individuāli uz katra agregāta. Izmantojot izkaisītāja 24 atveres, var izkliedēt virsaugus līdz pat 32 m, piemēram, izmantojot smidzinātāju.

Multi-Seeder ir pieejams ar elektrisko vai hidraulisko ventilatora piedziņu.

HE-VA piedāvā Multi-Seeder sējējam jau rūpnīcā uzstādītu vai pielāgotu montāžas komplektu, kas paredzēts gandrīz visiem HE-VA agregātiem. Multi-Seeder sēklas tvertne ir ūdensdroša, un to var ērti kalibrēt un iztukšot.

 Multi-Seeder FZ minerālmēsliem

 Modelis Multi-Seeder FZ ir speciāli piemērots mēslojumam, jo dozētājs ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, un tam ir pastiprinātas versijas bezpakāpju pārnesumkārba.

 Multi-Seeder Twin

 Multi-Seeder Twin sastāv no 200 litru lielas sēklu tvertnes ar diviem 100 l nodalījumiem un diviem dozētājiem ar Auto-Controller. Multi-Seeder Twin ir izstrādāts speciāli irdinātājam Sub-Tiller, lai jūs varētu vienā braucienā iesēt sēklu un ielikt granulas pret gliemežiem, un mainīt šo proporciju ar to pašu Multi-Seeder.

SAZINIETIES AR MUMS: