KONEKESKO KĻŪST PAR BALTIC AGRO MACHIHERY

Publicēts 17.04.2020.

Sakarā ar īpašnieku maiņu ar 2020.gada 16.aprīli SIA Konekesko Latvija nosaukums mainīts uz SIA "Baltic Agro Machinery".

2020.gada 31. martā Eiropas konkurences iestādes apstiprināja Danish Agro grupas veikto atlikušo 55% akciju iegādi trijos lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmumos Baltijā  - AS Konekesko Eesti, SIA Konekesko Latvija un UAB Konekesko Lietuva. 

Danish Agro grupas izpilddiretors Henings Hārs (Henning Haahr) ir gandarīts par apstiprinājumu: 

Viņš stāsta: “Par Danish Agro ģimenes daļu kļūst trīs spēcīgi uzņēmumi ar lielisku pārvaldību un motivētiem darbiniekiem. Esmu pārliecināts, ka mēs attīstīsim savu biznesu. Kopā ar spēcīgiem lauksaimniecības biznesa uzņēmumiem un tehnikas tirdzniecības aktivitātēm Somijā un Baltijas valstīs mūsu mērķis ir kļūt par pirmās izvēles partneri Somijas un Baltijas lauksaimniekiem”.

Danish Agro tehnikas nodaļas izpilddirektors Jenss Skifters (Jens Skifter) saskata lielu potenciālu Baltijas valstīs un Somijā.           

“Mums ir izcilas, uz savstarpēju uzticēšanos balstītas attiecības ar visiem piegādātājiem, starp kuriem ir arī CLAAS, kurš  šajās valstīs  ir KONEKESKO piegādātājs jau 20 gadus, un ar Baltijas tehnikas tirdzniecības uzņēmumu pievienošanos ģimenei mēs redzam ļoti daudz potenciālas sinerģijas. Mēs nākotnē pārstāvēsim CLAAS septiņās valstīs, kas sniegs daudz ieguvumu lauksaimniekiem servisa, rezerves daļu un lietotās tehnikas tirdzniecības jomā, pateicoties mūsu uzņēmumu savstarpējai sadarbībai dažādās valstīs. Tāpat ļoti svarīgs  ir mežizstrādes un celtniecības tehnikas bizness, kuru mēs turpināsim attīstīt. Esam lepni pārstāvēt PONSSE, KOBELCO zīmolus, kā arī KUBOTA celtniecības tehnikas nozari”, viņš piebilst.

Trīs Baltijas uzņēmumu 14 filiālēs, ieskaitot rezerves daļu noliktavas un servisa darbnīcas, strādā ap 290 cilvēku.