GRASS-ROLLER

Profesionāla zālaugu pievelšana.

 HE-VA zāles veltnis pieejams ar 2,9 m, 4,5 m, 6,3 m, 8,2 m un 9,5 m darba platumiem, un tas ir speciāli izgatavots zālaugu līdzināšanai un pievelšanai. 2,9 m platais nesalokāmais Grass-Roller pieejams kā uzkarināms trīspunktu uzkarei vai kā piekabināms modelis, un to var aprīkot ar vienkāršu 710 mm veltni, vai ar 620 mm Cambridge gredzeniem. Pārējie piekabināmie Grass-Roller modeļi ir trīs sekciju veltņi, un šīs sekcijas ir vai nu ar 620 mm Cambridge gredzeniem vai ar 610/720 mm tērauda veltņiem, kurus var piepildīt ar ūdeni, lai panāktu lielāku masu un zālaugus varētu efektīvi pievelt.

 Centrālās piekares spārnu sekcijas nodrošina efektīvu augsnes sagatavošanu arī strādājot uz nelīdzenas augsnes. Hidrauliskā svara pārnešanas sistēma centrālās piekares spārnu sekcijām nodrošina, ka svars tiek sadalīts no vidējās sekcijas uz spārnu sekciju centriem, tādējādi nodrošinot vienādu svara sadalījumu visā veltņa platumā.

 Grass-Roller veltņu sekciju priekšā var uzkarināt hidrauliski regulējamas garu zaru rindu ecēšas aerācijai un šļūci kurmju rakumu un citu nelielu nelīdzenumu līdzināšanai  (nav paredzēts 9,5 m platuma modelim). Vai arī uzkarināt hidrauliski darbināmu Spring-Boar līdzināšanas stieni, ja Grass-Roller veltni jāizmanto melnzemei (nav paredzēts 9,5 m modelim).
Ja vēlaties sēt zālaugus vai pārsēt jau esošo pļavu, var uzkarināt HE-VA sējēju Multi-Seede

HE-VA GRASS-ROLLER

SAZINIETIES AR MUMS: