SPEARHEAD

Kopš 1988. gada, Spearhead Machinery (Lielbritānija) izstrādā un ražo plašu aprīkojuma klāstu, lai padarītu efektīvu plašu teritoriju pļaušanu un smalcināšanu. 

Ideāli piemērotas lauksaimniecības zemēm, parkiem, lidlaukiem un militārām teritorijām, Spearhead pļaujmašīnas atvieglo lielu pļaujamo platību uzturēšanu kārtībā.

Pēdējo gadu laikā Spearhead produktu klāstu ir papildinājuši agregāti, kas paredzēti ražas novākšanas darbu atvieglošanai. Jaunākie risinājumi, kas izmantoti smalcināšanas tehnoloģijā,  daudziem pircējiem  tagad ļauj apstrādāt rugaini daudz efektīvāk. Palielinās darbu veikšanas temps un tiek samazināta kaitīgā ietekme uz vidi.

ROTORU PĻAUJMAŠĪNAS

Kad nepieciešama profesionāla tehnika aizaugušu platību, pļavu un ganību apsaimniekošanai, SPEARHEAD rotoru pļaujmašīnas ir teicama izvēle. Būdams atzīts nozares līderis, SPEARHEAD piedāvā 12 modeļus ar darba platumu no 1,6 līdz 8,2 m. Pamatīgas konstrukcijas rotoru pļaujmašīnas, aprīkotas ar masīviem nažiem, tās būs piemērotas zāles, lakstaugu un sīku krūmu pļaušanai gan lielās, gan mazākās platībās.

ROTORU SMALCINĀTĀJPĻAUJMAŠĪNAS

Šīs augstākās kvalitātes smalcinātājpļaujmašīnas ir izstrādātas balstoties uz SPEARHEAD milzīgo pieredzi rotoru pļaujmašīnu ražošanā. Aprīkotas ar papildu nažu komplektu, tās paredzētas pļaujamā materiāla sasmalcināšanai un vienmērīgai izkliedēšanai visā darba platumā. Līdzenais korpuss samazina materiāla uzkrāšanos. Ar daba platumu no 5 līdz 12 m tās ir īpaši piemērotas labības, rapša, kukurūzas rugaines pēcpļaujas apstrādei un darbam zālāju sēklu laukos.

VESERĪŠU PĻAUJMAŠĪNAS

Nodrošinot augstu pļaušanas kvalitāti, veserīšu pļaujmašīnas piemērotas dažādu aizaugušu platību apstrādei, ieskaitot laukmalas un ceļmalas. SPERAHEAD SNIPER sērijas pļaujmašīnas ir ar darba platumu no 1,7 m līdz 7,6 m un paredzētas gan darbam aiz traktora, gan ar izvirzīšanu uz sāniem. Smagākiem darba apstākļiem paredzēti SNIPER HD un SHD modeļi.

MAURIŅA PĻAUJMAŠĪNAS

Īpaši augstai pļaušanas kvalitātei paredzēta SPEARHEAD ROLLICUT pļaujmašīnu sērija. Tās ir piemērotas darbam sporta laukumos, parkos un citos publiskai izmantošanai paredzētos zālienos.

IZLICES PĻAUJMAŠĪNAS

TWIGA sērijas izlices pļaujmašīnas ir teicama izvēle, kad nepieciešama tehnika profesionālai ceļmalu, grāvmalu, dzīvžogu u.c. platību appļaušanai. SPEARHEAD piedāvājumā ir ne tikai pļaujmašīnas ar sniedzamību no 3,2 m līdz 8,9 m, bet arī plašs agregātu piedāvājums, kas ļauj atrast piemērotu risinājumu dažādiem darba apstākļiem.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS JUMS SNIEGS MŪSU TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVJI

Guntis Kaņepe
Tirdzniecības pārstāvis Zemgalē
guntis.kanepe@ba-machinery.lv
+371 22024414

Ansis Ansbergs
Tirdzniecības pārstāvis Zemgalē
ansis.ansbergs@ba-machinery.lv
+371 20222252

Aleksandrs Baranovskis
Tirdzniecības pārstāvis Kurzemē
aleksandrs.baranovskis@ba-machinery.lv
+371 27897895

Māris Metla
Tirdzniecības pārstāvis Kurzemē
maris.metla@ba-machinery.lv
+371 26199912

Andis Baltiņš
Tirdzniecības pārstāvis Vidzemē
andis.baltins@ba-machinery.lv
+371 22024403

Jānis Trokša
Tirdzniecības pārstāvis Sēlijā un Latgalē
janis.troksa@ba-machinery.lv
+371 26303785

Māris Čepeļs
Tirdzniecības pārstāvis Latgalē
maris.cepels@ba-machinery.lv
+371 29425464

SERVISS

Aicinām pieteikt servisa pakalpojumus pa bezmaksas 24/7 tālruni 8558.

REZERVES DAĻAS

Sazinieties ar reģionālo rezerves daļu tirdzniecības pārstāvi.