Preses relīze

LEMKEN sējas kombinācija, izmantojot priekšā uzstādāmu sēklu tvertni

LEMKEN ir optimizējis savas priekšā uzstādāmās sēklu tvertnes un sējaparāta sistēmas. Jaunākās inovācijas, kādas ir priekšā uzstādāmajai sēklu tvertnei Solitair 23+ un sējaparātam OptiDisc 25, LEMKEN sējmašīnām ir nodrošinājušas vēl lielāku pielietošanas elastību. Lietojot šīs, ar ISOBUS vadāmās kombinācijas ir iespējams precīzi un ērti regulēt, kā arī optimāli izmantot mašīnas. 

Publicēts 07.2021.

Preses relīze

Automātiska piekabes pretlocīšanās bremze  ARION traktoriem ar CMATIC 

Jaunā opcija "Automātiskā piekabes pretlocīšanās  bremze" CLAAS ARION traktoriem ar CMATIC transmisiju stabilizē traktora-piekabes kombināciju, jo īpaši atrodoties nogāzēs vai uz slidenas virsmas, lai šī kombinācija sakabes zonā negriezotos. Jaunajai opcijai ir arī citas komforta funkcijas.

Publicēts 02.07.2021.

Preses relīze

JAUNAIS  KOBELCO SK210(N)LC-11 EKSKAVATORS

Ierasts izmērs, izcila veiktspēja un dizains - KOBELCO laiž klajā nākamās paaudzes ekskavatoru SK210(N)LC-11   

Kobelco Construction Machinery Europe B.V. (KCME) ar prieku paziņo, ka tās plašo augstas kvalitātes celtniecības tehnikas klāstu papildina jauni modeļi SK210LC-11 un SK210NLC-11 (modelis ar sašaurinātu nesošo daļu). 

Publicēts 28.06.2021.

Preses relīze

Jauna pārslodzes aizsardzības sistēma LEMKEN arkliem

Profesionālās laukkopības speciālists LEMKEN saviem arkliem Juwel, Diamant un Titan ir tirgū izlaidis jauno  automātisko pārslodzes aizsardzību OptiStone.

OptiStone centrā ir slēgta, ļoti stabila kāju plākšņu sistēma, kas ir droši aizsargāta pret netīrumiem un svešķermeņiem. Jaunas konstrukcijas pagriežamais savienojums nodrošina lielus atlaišanas spēkus un optimālu arkla šķērsstabilitāti un vadāmību, strādājot akmeņainā augsnē.  

Publicēts 17.06.2021.

Preses relīze

CLAAS Lemānā atklāj “Nākotnes rūpnīcu”

Hārzevinkela / Lemāna, 2021. gada 21. maijs.  Lemānā, Francijā,  pēc trīs gadu ilgas modernizācijas oficiāli uzsākusi darbu  CLAAS “Nākotnes rūpnīca”. Šī ražotne, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, ir noteikusi jaunus standartus.  

Publicēts 21.05.2021.

Preses relīze

CLAAS tehnoloģiju centra atklāšana Imerē, Francijā

CLAAS ceturtdien, 21. maijā  oficiāli atklāja savu jauno ēku kompleksu Imērē (Ymeray). CLAAS koncerna akcionāru komitejas priekšsēdētāja Katrina Klāsa-Milheuzere un CLAAS France prezidents Frederiks Verbickī (Frédéric Verbitzky) sakarā ar pandēmiju varēja uzņemt tikai dažus viesus. Toties vairāk nekā 2000 cilvēku tika uzaicināti sekot pasākumam virtuāli

Publicēts 20.05.2021.

Preses relīze

CLAAS UN LAUKU DZĪVES BLOGERE IZSTRĀDĀ PEDĀĻU PAŠGĀJĒJSMALCINĀTĀJA PROTOTIPU BĒRNIEM

“Mīļo Ziemasvētku vecīti, es vēlos kombainu ar pedāļiem.” – šis teikums atrodams pirms diviem gadiem sacerētā, tolaik četrus gadus vecā lauku dzīves influenceres Jūlijas Nissenas dēla Ziemassvētku vēlmju sarakstā.

Publicēts 18.05.2021.

Preses relīze

KUBOTA 5 TONNU MINIEKSKAVATORU SĒRIJA SAŅEM RED DOT DIZAINA BALVU

Kubota vispopulārāko - 5 tonnu mini-ekskavatoru klāsts ir saņēmis  pasaulē atzītu balvu par izcilu produktu dizainu. Red Dot balva ir piešķirta mini-ekskavatoru sērijai, kura tika izstrādāta ar domu  par maksimālu komfortu, drošību un veiktspēju.

Publicēts 19.04.2021.

Preses relīze

JAUNĀ PONSSE SCORPION KABĪNE IEGŪST RED DOT DIZAINA BALVU

Jaunā PONSSE Scorpion kabīne, kas tika prezentēta šī gada februārī, ir ieguvusi produktu dizaina balvu starptautiskajā Red Dot dizaina konkursā . Balva “Labākais no labākajiem” produktu dizaina kategorijā tika piešķirta par kabīnes inovatīvo dizainu. Tas ir augstākais sasniegums šajā konkursā un tiek piešķirts labākajiem produktiem dažādās balvu kategorijās.

Publicēts 14.04.2021.

Preses relīze

CLAAS PAPLAŠINA GARANTIJAS UN SERVISA PROGRAMMU

2021. gada 1. aprīlis, Hārzevinkela. ARION, AXION un XERION sēriju traktoriem tagad garantijas un servisa programmas MAXI CARE Plus ir pagarinātas līdz pat 8 gadiem vai 8000 ekspluatācijas stundām.

Publicēts 01.04.2021.

Preses relīze 

DANISH AGRO ATZĪMĒ 120 GADU JUBILEJU

2021.gada 1.aprīlī apritēs 120 gadi kopš Danish Agro dibināšanas. Sākotnēji pazīstams kā ‘Stevns Foderstofforening’, uzņēmuma pieticīgais birojs atradās Ausrtumzēlandes reģiona pilsētiņā Store Hedinge. Tagad galvenais birojs atrodas tikai 6 km uz rietumiem no toreizējā. Taču viss pārējais, kas saistīts ar Danish Agro, ir gājis plašumā. 2020.gadā grupas apgrozījums bija 5.3 miljardi eiro, bet darbinieku skaits 16 valstīs pārsniedz piecus tūkstošus.

Publicēts 29.03.2021.

Preses relīze 

Jaunais ARION 400 stage V traktors

Lai atzīmētu V posma emisiju standarta ieviešanu, CLAAS ARION 400 traktori ir tikuši pilnveidoti: tiem ir jauns dizains, jauns top modelis un CLAAS jaudas pārvaldība (CPM), kas ARION 440 modelī un augstākos modeļos nodrošina papildu jaudu. Turklāt šiem modeļiem ir arī vairāk hidrauliskās jaudas, lielāka celtspēja un palielināta transportlīdzekļa pilnā masa.

Publicēts 03.03.2021.

Preses relīze 

Jaunais PONSSE SCORPION harvesters

Ponsse laiž klajā pilnībā modernizētu Scorpion harvesteru sēriju, kura atbilst visām mūsdienu mežsaimniecības prasībām. Jaunais PONSSE Scorpion paceļ ciršanas produktivitāti un ergonomiku nākamajā līmenī un iedibina jaunu standartu operatora darba videi.

 

Publicēts 24.02.2021.

Preses relīze 

Jaunais PONSSE FULL simulators

Jaunais PONSSE Full simulators ir pilna spektra apmācību sistēma, un tā reālistiskā meža vide un detalizētie attēli nodrošina perfektu platformu profesionālai apmācībai.

Publicēts 27.01.2021.

Preses relīze 

Mūžībā devies lauksaimniecības tehnikas pionieris Helmuts Klāss (Helmut Claas)

5. janvārī 94 gadu vecumā mūžībā devies ilggadējais CLAAS koncerna rīkotājdirektors, uzraudzības valdes priekšsēdētājs un akcionāru komitejas priekšsēdētājs Helmuts Klāss.

Publicēts 06.01.2021.

Preses relīze 

CLAAS AXION 960 CEMOS ir Gada traktors 2021 ilgtspējas kategorijā!

Starptautiska 26 žurnālistu – speciālistu žūrija ir izvēlējusies CLAAS AXION 960 CEMOS par savu Ilgtspējīgo 2021. gada  traktoru  (Sustainable Tractor of the Year 2021). CLAAS uzņēmumam šī balva nozīmē CEMOS traktoriem (CEMOS for tractors) dialoga sistēmas svarīgumu un unikalitāti.

Publicēts 21.12.2020.

Preses relīze 

Efektivitātes palielināšanu ar “CEMOS for Tractor” tagad ir apstiprinājis DLG

Vācijas Lauksaimniecības biedrības (DLG) veiktajā visaptverošā testēšanā CLAAS dialoga sistēma “CEMOS for Tractor“ iespaidīgi demonstrēja savu izcilo spēju palielināt vispārējo efektivitāti. Ir ticis reģistrēts līdz pat 21% liels, uz ilgtspējību balstīts augsnes apstrādes optimizācijas potenciāls.

Publicēts 11.12.2020.

Preses relīze

PONSSE UGUNSDZĒŠAMAIS APRĪKOJUMS FORVARDERIEM

Ponsse ievieš ugunsdzēšamo aprīkojumu, kurš uzmontējams forvarderu kravas platformai, lai cīnītos ar meža ugunsgrēkiem.

Publicēts: 12.11.2020

Preses relīze 

CLAAS hibrīdtehnoloģija – soli priekšā jau ceturtdaļgadsimtu

Tieši pirms 25 gadiem CLAAS ieviesa LEXION 480 – modeli, kas tolaik bija ne tikai pats ražīgākais labības kombains pasaulē, bet tam bija arī pilnīgi jauna kulšanas koncepcija –, un tās veiktspēja jebkuros ekspluatācijas apstākļos palikusi nepārspēta. 

Publicēts 11.11.2020.

Preses relīze 

AXION 900 Stage V ar CEMOS un CTIC

Vilkšanas jauda, efektivitāte un komforts – visas šīs trīs CLAAS AXION 900 lielo traktoru sērijai raksturīgās pazīmes ir zināmas jau kopš to ieviešanas 2011. gadā. Šie traktori atbilst V posma izplūdes gāzu emisijas standartam, un tagad tiem ir arī CEMOS – pirmā interaktīvā atbalstošā sistēma, kas, pateicoties standartā uzstādītajai CTIC riepu spiediena regulēšanas sistēmai, savā jomā ir līdere. Un tas nozīmē jaudas un mākslīgā intelekta apvienojumu visaugstākajā līmenī.

Publicēts 24.09.2020.

Preses relīze

Teleskopiskais riteņiekrāvējs TORION 738 T SINUS

TORION modeļu klāstam, kurā šobrīd iekļauti 10 lauksaimniecības riteņiekrāvēji ar ekspluatatīvo svaru no 5 līdz 21 t, 2020. gada rudenī tiek pievienots jauns modelis – TORION 738 T SINUS.

Publicēts: 24.09.2020.

Preses relīze

Jauni aprīkojumi CARGOS piekabei

Ieviešot jaunas aprīkojuma opcijas, CLAAS 2021. gada sezonai ievērojami palielina savas divējāda pielietojuma piekabes un lopbarības piekabes pielietojumu, produktivitāti un lietotāja ērtības.

Publicēts 24.09.2020.

Preses relīze

Jaunas iespējas ar CLAAS riepu spiediena regulēšanas sistēmām CTIC un CTIC 2800

CLAAS ir mainījis savu CTIC un CTIC riepu spiediena regulēšanas sistēmu pieejamību 2021. gada produktos. 

 

Publicēts: 24.09.2020.

 

KONEKESKO kļūst par BALTIC AGRO MACHINERY

Sakarā ar uzņēmuma īpašnieku maiņu ar 2020.gada 16.aprīli SIA Konekesko Latvija nosaukums mainīts uz SIA "Baltic Agro Machinery"

Publicēts 17.04.2020.