PIEVIENOJIES MUMS!

VEIDOJAM NĀKOTNI KOPĀ

Mēs vēlamies radīt vērtību! Lauksaimniecības, mežsaimniecības, celtniecības nozarei un mūsu darbiniekiem.
No lauka līdz ekrānam mēs mērķtiecīgi strādājam, lai rītdiena būtu labāka par vakardienu. Mēs to paveicam stiprinot, pilnveidojot un attīstot nozari, kā arī viens otru.  
Danish Agro grupā mūsu pamati balstās sadarbībā un esam pārliecināti, ka kopā mēs esam stiprāki. 
Vairāk nekā 5200 mūsu darbinieki pāri valstu robežām savās kompetenču jomās ir virzītājspēks mūsu spējai radīt vērtības un attīstīt lauksaimniecības nākotni. Mūsu darbinieki nodrošina, ka mums ir nozīmīga loma digitālajā un dabai draudzīgā vidē un, ka mēs palīdzam lauksaimniekiem katru dienu izaudzēt pasaules līmeņa pārtiku.

Savā komandā gaidām godīgus, apņēmīgus, ambiciozus, uz sadarbību vērstus cilvēkus. Jūsu CV un pieteikuma vēstules gaidīsim uz e-pasta adresi cv@ba-machinery.lv.
Iesūtītie CV tiks izmantoti paredzētajam mērķim – vakances aizpildīšana, tikai uzņēmuma iekšienē un garantējam konfidencialitāti. Ar CV atsūtīšanu, Tu piekrīti CV glabāšanai uzņēmuma personāla nodaļas datubāze vienu gadu. Mēs sazināsimies ar Tevi, ja būs piedāvājums.

"Lai noturētos tur, kur esi, jāskrien tik ātri, cik ātri vien vari. Bet, ja vēlies nokļūt kaut kur citur, jāskrien vismaz divtik ātri!” /Luiss Kerols/

MĒS STIPRINĀM ZINĀŠANAS

Darbinieki ir mūsu vērtība. Viņu zināšanām ir būtiska nozīme risinājumu radīšanā, kas sniedz vērtību lauksaimniekiem. Tādēļ uzņēmums Danish Agro koncentrējas uz darbinieku personīgo un profesionālo kompetenču attīstību, veicinot to caur profesionālu dialogu, sadarbību, izglītību un vadību.  

MĒS VEICINĀM APMIERINĀTĪBU AR DARBU

Mēs Danish Agro radām vērtīgu darba dzīvi un attīstām darba vietu ar augstu labbūtību, motivāciju un attīstību. Mēs ticam tev kā individualitātei un veidojam komandu, ar kuru vēlamies strādāt kopā katru dienu. Mēs uzstādām augstus mērķus un kopā svinam sasniegumus.   

MĒS ATTĪSTĀMIES KOPĀ

Individuāli mēs varam daudz, bet kopā spējam vairāk. Vēlamies būt lauksaimnieku pirmā izvēle un partneris, tādēļ sadarbība ir būtiska gan starp kolēģiem, gan lauksaimniekiem un sadarbības partneriem. Danish Agro mēs cienām ciešu sadarbību un sasniedzam labākos rezultātus katrā nodaļā un valstī, kurā strādājam.   

PRAKSES IESPĒJAS MŪSU UZŅĒMUMĀ