Preses relīze

Publicēta 2023 02 01

Baltic Agro Machinery sadarbībā ar finanšu partneriem sāks piedāvāt finansēšanas pakalpojumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā  

No 2023. gada 1. februāra Baltic Agro Machinery sadarbībā ar SIA Swedbank Līzings un SIA Citadele Leasing sāks piedāvāt finansēšanas pakalpojumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

“Kopā ar mūsu ilggadējiem finanšu sadarbības partneriem – Swedbank un Citadele,  esam radījuši risinājumu, lai mūsu klienti varētu saņemt finanšu risinājumu tehnikas iegādei pēc iespējas ērtākā un ātrākā veidā,” komentēja SIA Baltic Agro Machinery valdes priekšsēdētāja Antra Spickus.
 
"Uzskatām, ka līgums ar Swedbank Līzings un Citadele Leasing būs izdevīgs mūsu klientiem un dos viņiem iespēju raiti un ar izdevīgiem nosacījumiem iegādāties nepieciešamo tehniku. Neskatoties uz pēdējos gados novērotajiem ekonomiskajiem izaicinājumiem, biznesa jomas, kurās strādājam, gadā nepārtraukti aug un saglabā turpmākās attīstības potenciālu," komentēja Lina Kapčinskienė, uzņēmuma UAB Baltic Agro Machinery (Lietuva) izpilddirektore. 
 
“Priecājamies, ka mūsu finanšu partneri ir gatavi visiem mūsu klientiem sadarbībā ar Baltic Agro Machinery piedāvāt labākos tehnikas un iekārtu finansēšanas risinājumus. Sadarbībā ar mūsu finanšu partneriem vēlamies padarīt tehnikas un iekārtu finansējuma pieteikšanu pēc iespējas vienkāršāku un ērtāku,” sadarbības sākumu komentēja Baltic Agro Machinery AS (Igaunija) valdes locekle Anne Oja-Aru.

“Efektīvas un ilgtspējīgākas tehnikas nodrošināšana tādām svarīgām nozarēm kā lauksaimniecība, mežsaimniecība un būvniecība ir mūsu kopīga misija un apņemšanās, un Citadele Leasing ir īpaši gandarīta par šo sadarbību, jo tā palīdz visām Baltijas valstīm tuvoties klimata neitralitātes mērķiem,” uzsver Ģirts Glāzers, Citadele Leasing valdes priekšsēdētājs.  

“Baltic Agro Machinery” pārstāv pazīstamus specializētās tehnikas ražotājus. Šī ir pirmā reize, kad Swedbank sadarbojas ar šādu tehnikas tirdzniecības uzņēmumu, kas ir viens no lielākajiem specializēto iekārtu pārdevējiem Baltijas valstīs un ir uzkrājis ilggadēju pieredzi savā jomā. Finansējums lauksaimniecības nozarē gadu no gada pastāvīgi pieaug - pēdējo 10 gadu laikā Swedbank vien ir finansējusi projektus 1,15 miljardu eiro apmērā. Tieši aizvadītajā gadā Latvijas lauksaimniecībā Swedbank ir ļāvusi ieplūst par 57% vairāk naudas nekā gadu iepriekš. Cita starpā lauksaimnieki šo finansējumu izmanto tieši lauksaimniecības tehnikas iegādei," uzsver Jānis Kļimenkovs, Swedbank Latvija Starptautisko un tirdzniecības uzņēmumu apkalpošanas nodaļas Vadošais korporatīvo klientu attiecību vadītājs.

Sadarbības mērķis ir piedāvāt elastīgus risinājumus, kas ir individuāli pielāgoti un atbilst Baltic Agro Machinery klientu vajadzībām.

Papildu informācija:

Latvijā: 
Antra Spickus
SIA Baltic Agro Machinery
Valdes priekšsēdētāja
Tālr.: + 371 66118558

Igaunijā:
Anne Oja-Aru
Board Member of Baltic Agro Machinery AS
Tālr.: +372 505 5820

Lietuvā:
Lina Kapčinskienė
CEO of the UAB Baltic Agro Machinery
Tālr.: +370 61027215