Preses relīze

LEMKEN iegādājas sēšanas tehnoloģijas ražotāju Equalizer

Publicēts 05.01.2023.

Ģimenes uzņēmums LEMKEN un Dienvidāfrikas uzņēmums Equalizer ir parakstījuši iegādes līgumu. Sakarā ar šo līgumu Vācijas ražotājs LEMKEN būtiski paplašina savu sēšanas tehnikas produktu portfeli. Equalizer produktu klāstā ietilpst  precīzās izsējas sējmašīnas (līdz 36 rindām) un rindsējmašīnas ar darba platumu līdz 24 metriem, uzsvaru liekot uz minimālo augsnes apstrādes metodi un tiešo sēju. Šo iegādi ir plānots pabeigt līdz 2023. gada pavasarim, tiklīdz tiks saņemti regulatīvie apstiprinājumi.

LEMKEN izpilddirektors Entonijs van der Lejs (Anthony van der Ley) uzskata, ka Equalizer portfelis lieliski papildina LEMKEN  sējmašīnu segmentu un tas ir labs pamats turpmākai izaugsmei. "Mūsu portfeļi nepārklājas. Equalizer nodrošina tādus risinājumus klientiem un tirgiem, kādus LEMKEN līdz šim nav varējis piedāvāt. Kas attiecas uz mūsu izaugsmes stratēģiju, tad ar Equalizer precīzās izsējas sējmašinām un rindsējmašīnām – arī kombinācijā ar pneimatiskām sēklas tvertnēm– tiek aizpildīta plaisa mūsu produktu klāstā."

Uzņēmums Equalizer, kas arī ir ģimenes uzņēmums, tika dibināts Keiptaunā 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā 180 darbinieku. Uzņēmums apkalpo ne tikai Dienvidāfrikas vietējo tirgu, kur tas ir precīzās izsējas tirgus līderis, bet arī Austrāliju – kā pašu lielāko eksporta tirgu.  "Mēs no savas puses saskatām lielu potenciālu jauniem produktiem kopā ar LEMKEN un ceram uz turpmāku sadarbību. Tai pašā laikā mēs lepojamies, un šis līgums ir apliecinājums visas Equalizer komandas un mūsu vietējo dīleru panākumiem un ieguldītajam darbam pēdējo 22 gadu laikā," teica  Equalizer dibinātājs un izpilddirektors Gideons Šreuders (Gideon Schreuder), uzsverot, ka Equalizer kā inovatīvs un uzticams partneris turpinās atbalstīt savus klientus.

LEMKEN ir apņēmies šo solījumu pildīt un kopā ar Equalizer vēlas paplašināt Dienvidāfrikas ražotni. Pirmais konkrētais projekts ir: vērienīga rezerves daļu loģistikas paplašināšana 2023. gadā. Tiks saglabāts viss pieredzējušais vietējais Equalizer personāls. Equalizer kā neatkarīgu meitasuzņēmumu turpinās vadīt tā pašreizējā vadība, kā arī tiks saglabāts zīmola nosaukums. Protams, lai atbalstītu Equalizer turpmāko izaugsmi, savu pieredzi izstrādes, ražošanas un pārdošanas jomā sniegs arī Vācijas lauksaimniecības tehnikas speciālisti.