CLAAS LEXION saņem balvu izstādē SIMA 2022

2022. gada 9. novembris, Hārsevinkela. FARM MACHINE balvas par izcilām inovācijām lauksaimniecības tehnoloģijā tiek piešķirtas gadskārtējā izstādē pārmaiņus vai nu Agritechnica, vai SIMA. Viena no prestižākajām balvām tika piešķirta CLAAS jaunākās paaudzes LEXION kombainiem.

SIMA 100. gadadienas jubilejas svinības notiks citā datumā novembrī. Izstādes pirmajā dienā tradicionāli tiek pasniegta FARM MACHINE ("Gada lauksaimniecības mašīna") balva par izcilām inovācijām lauksaimniecības tehnikas jomā. Šogad kombainu kategorijā starptautisko tirdzniecības žurnālistu žūriju pārliecināja CLAAS ar jauno LEXION, kas plašākai sabiedrībai tika prezentēts 2022. gada vasarā.

LEXION ar četrām modeļu sērijām ir CLAAS labības kombainu līderpozīcijā, un to ražo Vācijā (Hārsevinkelē) un ASV (Omahā). 2023. gada sezonai ieviestie jauninājumi ietver lielāku kabīni ar grozāmu vadītāja sēdekli,  jaunu CEMIS 1200 termināli ar jaunu GPS PILOT, optimizētu veiktspēju un labības plūsmu, lielākus graudu bunkurus, kā arī izvēles opcijas, piemēram, pagriežamu izkraušanas torni vai dinamisko stūrēšanas sistēmu DYNAMIC STEERING. Turklāt ir pieejamas jaunas CEMOS funkcijas, kas ļauj optimizēt procesu, tādējādi nodrošinot lielāku produktivitāti un efektivitāti. Eiropā  produktu klāstu papildina arī LEXION 8600.

"Novatoriskus akcentus labības kombainu izstrādē un ražošanā CLAAS ir iedibinājis kopš 1995. gada, sākot ar LEXION, un šis inovāciju spēks tam ir joprojām," atzīmē Jans-Hendriks Mors (Jan-Hendrik Mohr), kurš CLAAS koncerna valdē ir atbildīgs par graudu novākšanas biznesa nozari. "Mēs esam īpaši gandarīti, ka pēc tam, kad TRION sērijai tika piešķirts tituls FARM MACHINE 2022, mēs tagad varam turpināt šos panākumus ar jauno LEXION. FARM MACHINE balvas, kā arī citi apbalvojumi ir stimuls tam, lai mēs, domājot par saviem klientiem, turpinātu būt augstas veiktspējas kombainu etalons.”

2019. gadā ieviešot tirgū LEXION 5000/6000/7000/8000, CLAAS uzsāka nemitīgu visu kombaina sēriju atjaunināšanu. Savukārt ar LEXION un TRION, pateicoties to modulārajai konstrukcijai, piedāvā plašāko kombainu klāstu tirgū.