Preses relīze

Publicēts 29.08.2022.

LEMKEN arklu līniju papildina vieglais Juwel

LEMKEN ir izstrādājis Juwel 6, kas uzkarināmo maiņvērsējarklu Juwel 7, 8 un 10 sērijā būs mazākais modelis. No nākamā gada šis modelis aizstās EurOpal un VariOpal 5 un 6, kas jau 25 gadus ir uzticami palīgi tiem lauksaimniekiem, kuri tiecas pēc labiem darba rezultātiem un kuriem nepieciešama uzticama un ilgi kalpojoša tehnika.

Jaunais Juwel 6 ar 110 mm velmētu kvadrātcaurules rāmi un 80 cm klīrensu zem rāmja būs pieejams trīs līdz piecu korpusu versijās. M versijā katram korpusam būs četri dažādi, mehāniski regulējami darba platumi. Juwel 6 M V būs pastāvīgi maināma hidrauliska darba platuma regulēšana un kā izvēles opcija – hidrauliska rāmja pagriešana. Kombinējot ar iQblue Connect elektronisko komplektu, iekārtu būs iespējams viegli pārveidot par intelektisku arklu, kas vadāms ar ISOBUS un sasaistīts tīklā ar jūsu saimniecības administrēšanas sistēmu.

Standarta aprīkojumā tiek iekļauti praksē pārbaudītie Dural korpusi, bet pieejami būs arī ekspluatācijā uzticīgie, maksimāli izturīgie DuraMaxx korpusi, kas izgatavoti no īpaši rūdīta tērauda. Ja augsne ir akmeņaina, tad arklu ir ieteicams aprīkot ar mehānisko Non-Sop pārslodzes aizsardzību. Tāpat kā visiem LEMKEN uzkarināmiem maiņvērsējarkliem, arī šiem arkliem jau standartā būs uzstādīta Optiquick regulēšanas sistēma, kas nodrošina precīzu aršanu bez sānu ietekmējošām slodzēm.

Visi LEMKEN uzkarināmie arkli ir aprīkoti ar jauno svārstošas kustības riteni, kura augstumu var noregulēt, izmantojot vairākus tam paredzētos urbumus, un regulēšanai nav jāizmanto instrumenti. Materiāla aizsardzībai un lielākam darba komfortam dziļuma ritenim ir uzstādīta arī hidrauliska piekare. Bet, ja vēlaties pacelt standarta latiņu vēl augstāk, tad ir pieejams vienkāršs pārveidošanas komplekts Uni ritenim, kas domāts braukšanai pa ceļu.

Juwel 6 ir piemērots traktoriem ar jaudu no 70 līdz 130 ZS un no 2023. gada marta to varēs iegādāties pie specializētiem lauksaimniecības tehnikas tirgotājiem