AUGSNES BLĪVĒŠANA

LEMKEN pakotāji piedāvā iespēju atkārtoti blīvēt uzreiz pēc uzaršanas. Tā kā pakotāju velk arkls, tiek novērsta mitruma iztvaikošana un ietaupīts laiks un izmaksas, salīdzinājumā, ja ar atsevišķu mašīnu to darītu vēlāk. Turklāt tiek sadrupinātas zemes pikas, līdz ar to ietaupot dārgus papildu procesus vēlāk.

Integrētie augsnes pakotāji  

Integrētais augsnes pakotājs FixPack paliek savienots ar arklu visu laiku. Pakotājs paliek kopā ar arklu, kad tos pārvadā par ceļiem, vai strādājot lauka malās, tādējādi ietaupot dārgo laiku. To var izmantot ar trīs, četru vai piecu korpusu uzkarināmiem maiņvēsējarkliem ar darba platumu līdz 2,5 metriem.

 Atkarībā no augsnes tipa un vēlamā darba rezultāta FixPack var izmantot ar plastmasas gredzenu vai zaigžņveida veltņiem, lai panāktu optimāli efektīvu drupināšanu un pieblīvēšanu.

 FixPack pakotāja spiedienu var ātri un ērti noregulēt atbilstīgi augsnes apstākļiem robežās no 400 līdz 800 kg, regulēšanai izmantojot virkni caurumu.

 Lai pārvadātu pa ceļiem, FixPack un arklu paceļ, pagriežot par 90° un mehāniski nobloķē. Pēc tam pakotāja plecu hidrauliski pieloka paralēli arklam. Tas garantē drošu pārvadāšanu pa ceļiem, tajā pašā laikā ļaujot arklu ātri un ērti no jauna aktivizēt pirmajai vagai.

AUGSNES PAKOTĀJS

Uz arkla uzkarināms augsnes blīvētājs vai frontālais augsnes blīvētājs, vienrindas vai divrindu, ar 700 mm vai 900 mm diametra gredzeniem, ar 30° vai 45° gredzena profilu – LEMKEN vienmēr spēs piedāvāt pareizo risinājumu jebkuriem apstākļiem.

 Pateicoties gredzena konstrukcijai – tam nav atsevišķas rumbas – augsnes pakotāja VarioPack darba platumu var viegli pielāgot, pieliekot vai noņemot gredzenus. Gredzenu forma, to profils un īpašais stiprinājuma veids garantē augstāko ekspluatācijas drošumu, izturību un minimālu dilšanu.

 Pakotāja plecs, kas izgatavots no ļoti elastīga, rūdīta tērauds, ir izturīgs pret nejaušiem bojājumiem, kurus varētu nodarīt traktors.

 Lietojot piekabinātu pakotājveltni, tiek nodrošina augsnes cilu papildu drupināšana un kārtīga nolīdzināšana. Vieglās un vidējās augsnēs tīrumu var sagatavot sēšanai vienā braucienā.

Stumšanas ierīce ļauj augsnes blīvētāju izmantot uzkarinātu priekšā. Vienkāršs stūrēšanas mehānisms nodrošina precīzu, vienmērīgu noklājumu, un ērtu pagriešanu.

 Salokāmiem frontāliem augsnes blīvētājiem atsevišķās sekcijas var brīvi piekļauties augsnes reljefam, nodrošinot vienādu darba kvalitāti visā platumā.

VELTŅI

Veltņi uz agregāta pilda dažādas lomas atkarībā no darbu veidiem, kādos tos izmanto, piemēram, rugaines apstrādē, augsnes pirmssējas apstrādē, darbā ar parastajām kultivēšanas metodēm un sēšanai mulčā. Tos lieto, lai drupinātu, blīvētu un līdzinātu dažādās augsnes.

LEMKEN piedāvā plašu veltņu klāstu atbilstoši modelim, lai tie derētu katrai situācijai. LEMKEN veltņi vada agregātu precīzi vajadzīgajā dziļumā, un tie ir aprīkoti ar drošiem balsta gultņiem. Tie ir izturīgi pret akmeņiem, neapķep ar augsni, un tiek galā ar vieglu, vidēju un smagu augsni. 

PAKOTĀJI

LEMKEN pakotāji piedāvā iespēju atkārtoti blīvēt uzreiz pēc uzaršanas. Tā kā pakotāju velk arkls, tiek novērsta mitruma iztvaikošana un ietaupīts laiks un izmaksas, salīdzinājumā, ja ar atsevišķu mašīnu to darītu vēlāk. Turklāt tiek sadrupinātas zemes pikas, līdz ar to ietaupot dārgus papildu procesus vēlāk.

SAZINIETIES AR MUMS: