LAUKA VELTŅI

HE-VA ir galvenais veltņu ražotājs Eiropā, kurš piedāvā visdaudzveidīgāko lauka veltņu klāstu: sākot ar traktoram priekšējās uzkares veltņiem ar darba platumu 1,5 – 6 m un beidzot ar piekabināmiem veltņiem platumā 4,5 līdz 20,3 metriem. Tāpat līdz šim nepārspēta  ir HE-VA veltņu gredzenu izturība, kura ir devusi iespēju ražotājam nodrošināt gredzenu ilgtermiņa garantiju: čuguna gredzeniem 5 gadi un tērauda gredzeniem 8 gadi.

TIP ROLLER

Ar dažādām kombināciju iespējām HE-VA veltnis Tip-Roller ar darba platumiem no 4,5 m līdz 10,2 m derēs visām prasībām attiecībā uz lielāku efektivitāti, neatkarīgi no apgabala, kur lauks jāapstrādā, kā arī neatkarīgi no augsnes apstākļiem.

TIP ROLLER XL

Tip-Roller XL ir ne tikai liels veltnis, bet arī ar plašu papildu aprīkojuma klāstu. Tādā veidā to var viegli pielāgot visām vajadzībām un augsnes tipam.

VIP ROLLER

HE-VA Vip-Roller ir trīs sekciju veltnis ar darba platumiem no 3,3 m līdz 8,2 m, un to var hidrauliski salocīt 2,45 m transporta platumā. Vip-Roller pieejams ar dažādiem gredzenu veidiem, atkarībā no augsnes tipa.

LIFT ROLLER

HE-VA Lift-Roller ir veltnis, kas pievienojams trīspunktu uzkarei, un to pieejamie platumi ir 2,6 m un 3,0 m.

KING ROLLER

 Veltni izmanto lielās saimniecībās, kur nepieciešams augsts ražīgums un, lai varētu optimāli izmantot lielos traktorus.

SWING ROLLER

HE-VA Swing-Roller ir piecu sekciju veltnis, kura darba platumi ir 10,20 vai 12,20 m, un tas ir paredzēts lieliem traktoriem. 

GRASS ROLLER

HE-VA zāles veltnis pieejams ar 2,9 m, 4,5 m, 6,3 m, 8,2 m un 9,5 m darba platumiem, un tas ir speciāli izgatavots zālaugu līdzināšanai un pievelšanai. 

FRONT ROLLER

HE-VA Front-Roller ir ideāli piemērots agregāts, lai sagatavotu vieglu un vidēju augsni, ja jānolīdzina un jānoblīvē tikko uzarta augsne vai augsne ir jāsadrupina.

HE-VA TIP ROLLER UN KING ROLLER

 

SAZINIETIES AR MUMS: