SALMU ECĒŠAS
HE-VA WEEDER HD

Mehāniska ravēšana

 HE-VA ravētājam Weeder HD ir pieejami seši dažādi modeļi ar darba platumiem 3 m, 4,5 m, 6 m, 7,5 m, 9 m vai 12 m. HE-VA Weeder HD ir paredzēts, lai ravētu graudaugus, rapsi, bietes un kartupeļus, kā arī zālaugu aerācijai. Ravētājam ir 1,5 m platas, brīvi peldošas ecēšu sekcijas, un tas perfekti pielāgojas jebkuram laukam. Katrai sekcijai ir 5 dubultzaru rindas ar atstarpēm starp zariem 2,5 cm. Zaru darba leņķi var viegli ieregulēt 5 pozīcijās – ar vienu sviru katrai sekcijai. Kā papildaprīkojumu var pastūtīt hidrauliski regulējamus zarus, lai augsnes apstrādes laikā varētu regulēt zaru leņķa agresivitāti.

 HE-VA Weeder HD komplektācijā ir Ø7 mm x 600 mm dubultzari un / vai Ø9 mm x 600 mm dubultzari, kas piemēroti rindu sējai. Zālaugu pieblīvēšanai ir paredzēts speciāls izturīgs Ø9 mm zars, ar kuru uzrušina sūnu un sauso zāli. Zaru nomaiņa ir ātra un vienkārša, nelietojot instrumentus. HE-VA Weeder HD standarta komplektācijā ir uz laidenas darbības ass uzstādīti regulējami riteņi.

 Līdzināšanas plāksnes efektīvai kurmju rakumu un govju atstāto mēslu izlīdzināšanai, kā arī rūpnīcā uzstādītu sējēju Multi-Seeder  var uzstādīt kā papildaprīkojumu.

SAZINIETIES AR MUMS: