SUB-TILLER ECO

Sub-Tiller Eco ir mazākais un ekonomiskākais dziļirdinātājs no visas Sub-Tiller saimes. Tas ir paredzēts noblīvēto tehnoloģisko sliežu un lauka malu uzirdināšanai. Vienlaicīgi tiek uzlabota augsnes struktūra un atjaunota ūdens un gaisa cirkulācija augsnē. Izturīgais rāmis var tikt tikt aprīkots ar dažāda veida lemešiem kuri atgriež un paceļ augsni visā darba platumā, bet to nesajaucot.

PAVEIC VAIRĀKUS UZDEVUMUS AR TO PAŠU SUB-TILLER 

Sub-Tiller Eco tiek piedāvāts gan ar pakotājveltni, gan bez tā. Ja komplektā ir veltnis, tad pēc augsnes apstrādes zemes virsma būs līdzena un pievelta. 

Sub-Tiller Eco tiek piedāvāts ar 2 veidu veltņiem.

KVADRĀCAURUĻU VELTNIS

Kvadrāt-cauruļu veltnis nodrošina labu darba dziļuma kontroli un sadrupina zemes gabalus vieglākās augsnēs.

V-PROFILA VELTNIS

V-profila veltnis nodrošina agresīvāku zemes gabalu drupināšanu, labi izlīdzina un pieveļ augsnes virskārtu arī smagākās augsnēs.

EFEKTĪVA AKMENS AIZSARDZĪBA

Hidrauliskā akmens aizsardzība akmeņainās augsnēs 

Kad apstrādājam akmeņainas augsnes, tad hidrauliskais akmeņu aizsardzības mehānisms ir vislabākā izvēle. Katra lemeša statne ir apgādāta ar atsevišķu hidro-cilindru, kurš nodrošinās nepārtrauktu darbu arī pēc saskaršanās ar akmeni. 

Cirpes-tapas akmeņu aizsardzība mazāk akmeņainās augsnēs

“Cirpes-tapas” akmens aizsardzības veids ir vairāk piemērots brīvākās augsnēs, kur ir sastopami tikai daži akmeņi vai to vispār nav. Sastopoties ar akmeni “cirpes-tapai” tiek nocirsts viens no 8 posmiem. Izņemot sprosttapu “cirpes-tapu” tikai ar roku palīdzību pārbīda tālāk līdz nākamam posmam bez kādiem palīginstrumentiem. 

SAZINIETIES AR MUMS: