Priekšējās uzkares agregāts
HE-VA Front-Pakker

HE-VA pakotājs Front-Pakker perfekti sagatavo augsni nākamam procesam – lai pēc tam strādātu ar ecēšu un sējmašīnas kombināciju.

HE-VA Front-Pakker ir ideāls risinājums, lai līdzinātu un pieblīvētu tikko uzartu augsni. Unikālais HE-VA izstrādātais un gadu gaitā pilnveidotais gredzenu profils garantē teicamu griešanas kvalitāti, un vienlaikus gredzeni ir pietiekami smagi, lai nodrošinātu optimālu augsnes pieblīvēšanu pirms tālākās apstrādes ar ecēšu/sējmašīnas kombināciju.

1,5 m, 2,6 m, 3 m un 4 m darba platumi pieejami kā nesalokāmas mašīnas, savukārt 4 m, 5 m un 6 m mašīnas ar hidraulisku salocīšanu transporta platumā ir 2,4 m.

HE-VA Front-Pakker komplektācijā var izvēlēties 3 gredzena izmērus vai divu atšķirīgu izmēru kombināciju, lai panāktu maksimālu efektu:

700 mm un 800 mm gredzeni nodrošina pilna cikla piespiešanu uz vieglas, vidējas vai smagas augsnes un, pateicoties to svara un diametra attiecībai un pleca profilam, tiem ir arī maza rites pretestība.

900 m ļoti augstas efektivitātes gredzeni paredzēti, lai sasistu, pārplēstu un sadalītu pat vissmagāko augsni vai arī, lai panāktu īpašu sablīvēšanu, apstrādājot vieglu augsni.
Multi-ring kombinācijas nodrošina pilnu darbības platumu ar palielinātu sablīvēšanu starp traktora riteņiem, tā, lai tad, kad traktora riepas ir piespiedušas zemi, tieši visā platumā tiktu atstāta vienādi sablīvēta augsne, ļaujot sējmašīnai  strādāt vēl līdzenākā augsnē un līdz ar to nodrošinot arī labāku kultūraugu izsēju.
HE-VA unikālais pleca profils nodrošina izcilu griešanas kvalitāti ar griezuma malu 30 grādu leņķī un vienlaikus ar plecu pie naža pamatnes regulē iespiešanās dziļumu vieglākā augsnē. Tas uzlabo pieblīvēšanu un nodrošina gredzena stabilu griešanos vieglākā augsnē, vienlaikus nemazinot tā spēju darboties pietiekami agresīvi, kā tas nepieciešams smagākā augsnē.

SAZINIETIES AR MUMS: