REZERVES DAĻAS

Mūsu mērķis ir kvalitatīva un ātra rezerves daļu piegāde un profesionāla klientu apkalpošana. Mēs esam ļoti vērīgi pret klientu vajadzībām, varam operatīvi reaģēt uz pieprasījumu, nodrošināt kvalitatīvas konsultācijas un preču piegādi visā Latvijā

Mēs piegādājam oriģinālās rezerves daļas visai mūsu pārstāvētajai tehnikai piedāvājot ļoti plašu rezerves daļu  klāstu pasaulē atzītu zīmolu tehnikai sešos Latvijas tirdzniecības centros - Rīgā, Jelgavā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Valmierā un Kuldīgā.

Mēs cenšamies būt labākais partneris mūsu klientam  - mūsu  noliktavās Latvijā mēs glabājam plašu CLAAS, LEMKEN, HE-VA, BOGBALLE, PONSSE, KOBELCO, KUBOTA, BONDIOLI&PAVESI un daudzu citu ražotāju rezerves daļu klāstu. Sortiments tiek pastāvīgi papildināts ar jauniem produktiem.

Baltijas valstu centrālajā rezerves daļu noliktavā Jelgavā 2000 m2 platībā  tiek uzglabātas vairāk nekā 20 000 dažādu rezerves daļu vienību. No šīs noliktavas rezerves daļas katru dienu tiek piegādātas 14 (četrpadsmit) atsevišķām uzņēmuma noliktavām un tirdzniecības vietām Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Rezerves daļas no centrālajās noliktavas tiek piegādātas 1 darba dienas laikā. Krājumu atlikumi, sortiments un piegādātāju pasūtījumi tiek plānoti, izmantojot mūsdienīgu programmu, tāpēc visās noliktavās mēs nodrošinām nemainīgus nepieciešamo preču daudzumus. Mums ir iespēja 24 stundu laikā pēc steidzamiem pasūtījumiem (ar aviotransportu) piegādāt rezerves daļas no piegādātāju noliktavām.

TIEŠAS PREČU PIEGĀDES
Lai nodrošinātu ātrāko rezerves daļu piegādi un ietaupītu jūsu laiku, mēs piedāvājam jaunu pakalpojumu - tiešu preču piegādi uz mājām no centrālajās noliktavas Latvijā. Visas fiziski noliktavā esošās preces tiek piegādātas 1 darba dienas laikā. Jums vairs nebūs jābrauc, lai paņemtu preces līdz tuvākajai tirdzniecības vietai, mēs piegādāsim pasūtītās preces tieši līdz jūsu pagalmam.

LOPBARĪBAS IETINAMIE MATERIĀLI

CLAAS: TĪKLI, AUKLAS, PLĒVES

Visi lopbarības rituļu un ķīpu iepakojumi atbilst stingrām CLAAS kvalitātes prasībām. Tie ir pārbaudīti uz lauka un ir ārkārtīgi ekonomiski. CLAAS produkti ir izturējuši daudzpusīgu testēšanu, tie ir vienkārši lietojami, ko  apstiprinājuši pilnīgi visi CLAAS produktu speciālisti.

JAUNUMS  -  BALTIC AGRO KONSERVĀCIJAS LĪDZEKĻI TEHNIKAI

Vai jūs zināt, kā pareizi sagatavot lauksaimniecības tehniku ​​ziemai pēc rudens darbiem un pasargāt to no korozijas un rūsas veidošanās?

BALTIC AGRO MACHINERY piedāvā divus produktus: BALTIC AGRO CONSERVATION OIL konservants un aizsargvasks BALTIC AGRO PROTECTIVE WAX, kas palīdzēs sagatavot tehniku ​​ziemai kvalitatīvi un bez lielām pūlēm.

VEIKALU TĪKLS

Mēs piegādājam oriģinālās rezerves daļas visai mūsu pārstāvētajai tehnikai sešos tirdzniecības un servisa centros Latvijā -  Rīgā, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā, Jēkabpilī un Rēzeknē.

ĀTRA UN KVALITATĪVA REZERVES DAĻU PIEGĀDE

PROFESIONĀLA KLIENTU APKALPOŠANA

OPERATĪVA REAĢĒŠANA UZ PREČU PIEPRASĪJUMU

PREČU PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ