FORVARDERI
 

Manevrētspēja, jauda, ergonomika, svara sadalījums un ekonomiskā efektivitāte – šīs ir iezīmes, kas atšķir PONSSE forvarderus no citiem. Jūs izvēlei tiek piedāvātas dažādas mūsdienīgas koncepcijas, kas piemērotas gan mīkstai zemes virsmai, gan stāvām nogāzēm. PONSSE forvarderos standartaprīkojumi mežos ir: jauda un pats labākais komforts.Visiem PONSSE forvarderu modeļiem ir pārpārēm jaudas, lai tie varētu strādāt smagos apstākļos un uz sarežģīta reljefa. Ļoti labā pašmasas un kravnesības attiecība; savā klasē mazākais apgriešanās rādiuss un gabarīti, kas vienmērīgi sadala slodzi pa visiem riteņiem – tās ir nepārspējamas īpašības. Mūsu forvarderu ārkārtīgi lielais vilces spēks garantē izcilu komfortu un efektivitāti, pat pievarot lielākus attālumus. Ponsse produktu klāstā ir tirgū visproduktīvākie forvarderi, kas domāti gan retināšanai, gan izcērtot kokus atjaunojamās cirtēs.

WISENT

PONSSE Wisent retināšanas cirtēs strādā ļoti saudzīgi. Pateicoties manevrētspējai un lieliskai redzamībai uz visām pusēm, tiek mazāk bojāti paliekošie koki. Tas ir viegls un tāpēc arī mazāk bojā augsni. Bet tas joprojām nodrošina ļoti labu kravnesību un jaudu, kas nekad nebeidzas. Wisent ir mazgabarīta mašīna ar plašām iespējām, mazām emisijām un zemām izmaksām.

Kravnesība (kg) 12 000
Min.svars (kg) 16 300
Jauda 150 kW (204 zs)
Manipulators K70+

ELK

PONSSE Elk ir mazāka mašīna ļoti dažādo izmēru kategorijā. Tā ir ļoti manevrētspējīga, pateicoties tās kompaktumam, savukārt komponenti salīdzinājumā ar lielākām mašīnām padara to par jaudīgu un izturīgu forvarderu ar augstākās klases kravnesību. Tam ir ātras reakcijas dzinējs, iespaidīgs griezes moments un izturīgs iekrāvējs, bet operatora komfortu īpaši palielina plašākā kabīne, kāda tirgū pieejama, kā arī ergonomiskākās vadības ierīces. PONSSE Elk ir lieliska izvēle, ja koku retināšanai cirsmās nepieciešams ekonomisks, bet jaudīgs darba zirgs. 

Kravnesība (kg) 13 000
Min.svars (kg) 17 700
Jauda 150 kW (204 zs)
Manipulators K70+, K90+

 

BUFFALO

PONSSE Buffalo ir pasaulē vislabāk pārdotākais PONSSE forvarders. Tā tehniskās sistēmas, uzticamība visos apstākļos, kā arī daudzās pielāgošanas opcijas padara Bufalo par uzticamu mašīnu, kas izstrādāta, lai apmierinātu katra mežsaimnieka individuālās vajadzības. Iespēja izvēlēties 8 vai 10 riteņus, kravnesību no 14 līdz 15 tonnām, aizsniedzamību no 7,8 līdz 10 metriem, garus ratus, Active Frame, Active Crane un virkni vēl arī citu tehnisko opciju, mēs patiešām varam runāt par individuālu pielāgošanu klienta vēlmēm.

Kravnesība (kg) 14 000 - 15 000
Min.svars (kg) 18 600
Jauda 210 kW (286 zs)
Manipulators K90+, K100+

 

BUFFALO KING

PONSSE Buffalo King ir lielākā mašīna pazīstamajā Buffalo modeļu sērijā. Buffalo King tehniskās sistēmas, uzticamība visos apstākļos, kā arī lielais opciju daudzums padara to par uzticamu mašīnu, kas ir izstrādāta, lai apmierinātu katra mežsaimnieka individuālās vajadzības. Ja viņam ir iespēja izvēlēties 18 tonnu kravnesību, aizsniedzamību diapazonā no 7,8 līdz 9,5 metriem, Active Crane un virkni vēl arī citu tehnisko opciju, mēs patiešām varam runāt par individuālu pielāgošanu klienta vēlmēm.

Kravnesība (kg) 18 000
Min.svars (kg) 20 600
Jauda 210 kW (286 zs)
Manipulators K100+

 

ELEPHANT KING

PONSSE Elephant King ir spēcīgākā mašīna forvarderu klāstā . Ja meža mašīnas ir izstrādātas un ražotas Somijā, tā ir garantija, ka tiek ņemti vērā dažādi apstākļi - 50 grādi gan virs, gan zem nulles. Tā izturīgā struktūra ir uzticama un nesagādā nepatīkamus pārsteigumus pat smagos darba apstākļos.  Tehnoloģija, kas pārbaudīta ekstrēmos apstākļos,  gādā par produktivitāti un palīdz operatoram strādāt bez pārtraukumiem. ELPHANT KING  jaudīgais dzinējs, apvienojumā ar nebeidzamu vilces jaudu un 20 tonnu kravnesību, nodrošina, ka koki tiek pārvietoti efektīvi pat vietās ar slīpām nogāzēm, lielos attālumos un ar mazāku braucienu skaitu.

Kravnesība (kg) 20 000
Min.svars (kg) 22 900
Jauda 210 kW (286 zs)
Manipulators K100+, K121

 

ELEPHANT

PONSSE Elephant ir mūsu produktu līnijas pats "smagākais gals", ja runa ir par jaudu, kravnesību un produktivitāti. Ja jums nepieciešama kapacitāte, lai krautu daudz koku ar vienu piegājienu, tad Elephant ir piemērotākā mašīna. Lieli transporta attālumi, sarežģīts apvidus vai stāvas nogāzes PONSSE Elephant nav problēma. Kā jau liecina tā nosaukums, šis zilonis paveiks darbu viegli apstākļos, kādos citām mašīnām tas būtu pārāk smagi.

Kravnesība (kg) 18 000
Min.svars (kg) 22 000
Jauda 210 kW (286 zs)
Manipulators K100+, K121

 

BISON ACTIVE FRAME

PONSSE Bison ir ātrākais forvarders pasaulē. To ir droši apgalvot, jo nevienam citam forvarderam nav pārnesumkārbas, kas aprīkota ar bezpakāpju pārnesumu attiecību maiņu. Kad vairs nav jāapstājas, lai no lēnā diapazona pārietu uz ātro diapazonu, darbs uz jebkura reljefa norit daudz ātrāk. Vienkārši nospiediet slodzes regulatoru. Ar standartā uzstādīto Active Frame rāmi braukšana ir laidenāka kā vēl nekad. Tas būtiski novērš kabīnes šūpošanos. Turklāt tagad ir pieejams jaunais PONSSE Seat – pirmais sēdeklis, kas paredzēts tieši meža mašīnām. Tas ļauj jums braukt ātrāk pa jebkādu reljefu.Tomēr, ja salīdzina ar parasto hidrostatisko transmisiju, tā ir pamanāma, veicot garākus attālumus pa līdzenākām virsmām. Turklāt neatkarīgi no ātruma dzinēja apgriezieni gandrīz nemainās. Un tas, protams, būtiski ietekmē degvielas patēriņu. Bison mazemisiju dzinējs ir ļoti ekonomisks.

Kravnesība (kg) 16 000
Min.svars (kg) 22 000
Jauda  210 (286 zs)
Manipulators K90+, K100+

 

MAMMOTH

PONSSE MAMMOTH forvarderam piemīt viss, kas nepieciešams, lai nodrošinātu produktīvu darbu pat visprasīgākajās mežizstrādes vietās. Tā sniegumu vislabāk var novērtēt īpaši sarežģītos apstākļos - strādājot plašās teritorujās un veicot lielus attālumus. PONSSE Mammoth  ir īsais darba rīks tur, kur tiek novērtēta efektivitāte un uzticamība. PONSSE Mammoth izcilās veiktspējas atslēga ir lielā kravnesība un augstas veiktspējas K121 manipulators. Nevainojami apvienojot šos divus galvenos faktorus ar viedo jaudas pārvadi, PONSSE Mammoth var ievērojami samazināt kopējās ceļmalā nogādātās koksnes kubikmetra izmaksas.

Kravnesība 25 000 kg
Minimālais svars 28 500 kg
Jauda 210 kW (286 zs)
Manipulators  K121

 

BISON


Bison piedāvā jaunu, vēl nebijušu tehnoloģiju, sākot ar priekšu līdz aizmugurei. Mercedes-Benz / MTU dzinēja  emisijas ir optimizētas, lai tās atbilstu visstingrākajām prasībām. Optimizēts ir arī degvielas patēriņš, tāpēc mašīna patērē ļoti maz degvielas. Parastās hidrostatiskās transmisijas vietā Bison dzinēju pagarina CVT transmisija. Vienkārši nospiediet slodzes regulatoru, un bezpakāpju transmisija izvēlas ideālāko pārnesumu attiecību. Tā rezultātā lieli ātrumi nepalielina degvielas patēriņu tādā proporcijā, kā tas ir hidrostatiskajās sistēmās. Aprīkots ar Active Crane strēles vadības sistēmu, satvērējs kļūst par operatora rokas pagarinājumu. Tas viegli un bez piepūles iet tur, kur jūs gribat. Kraušana vairs nav sarežģīta. Bison ar vēl nepieredzētu vieglumu pārvadā 16 tonnas no meža līdz uzglabāšanas vietai.

 

Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mūsu tirdzniecības pārstāvi:

Gints Freidenfelds
Produktu grupas vadītājs
gints.freidenfelds@ba-machinery.lv
+371 29165500

SERVISS

Aicinām pieteikt servisa pakalpojumus pa bezmaksas 24/7 tālruni 8558.
 

REZERVES DAĻAS