Preses relīze

Publicēts 14.04.2021.

PONSSE SCORPION KABĪNEI -  RED DOT DIZAINA BALVA

Jaunā PONSSE Scorpion kabīne, kas tika prezentēta šī gada februārī, ir ieguvusi produktu dizaina balvu starptautiskajā Red Dot dizaina konkursā . Balva “Labākais no labākajiem” produktu dizaina kategorijā tika piešķirta par kabīnes inovatīvo dizainu. Tas ir augstākais sasniegums šajā konkursā un tiek piešķirts labākajiem produktiem dažādās balvu kategorijās.
 
Februārī  Ponsse iepazīstināja tirgu ar jaunu, pilnībā modernizētu Scorpion harvestera modeļu sēriju, kura atbilst visām mūsdienu mežsaimniecības prasībām. Scorpion raksturo izcila redzamība un vadāmība. Viena no spilgtākajām izmaiņām ir jaunais viengabala vējstikls, kas sniedzas līdz salona jumtam, piedāvājot vēl labāku redzamību un darba drošību visos apstākļos. Turklāt unikālais celtņa risinājums piedāvā lielisku redzamību visos virzienos. Jaunais Scorpion paaugstina darba produktivitāti un ergonomiku līdz vēl augstākam līmenim un nosaka jaunu standartu operatora darba videi.

Jaunās Scorpion kabīnes izstrādes sākumpunkts atkal bija meža mašīnu operatori un viņu atsauksmes. Šī diskusija mums ir ārkārtīgi svarīga, un mēs tajā nepārtraukti iesaistāmies ikdienas darbā. Kabīnes darba vieta, par kuru mēs saņēmām šo lielisko balvu, tika pārveidota, lai padarītu to praktiskāku un izveidotu  to par klusu darba vietu, lai atbalstītu operatora ērtības un labsajūtu. Operatora labsajūta darba laikā ir mašīnas produktīvas darbības atslēga. Ir lieliski, ka kabīne ir saņēmusi tik augstu vērtējumu  arī par novatorisko dizainu. Paldies par šo balvu mūsu klientiem, partneriem un visiem Ponsse darbiniekiem, ”saka Juha Inberg, Ponsse tehnoloģiju un pētniecības un attīstības direktors.

Red Dot dizaina konkurss ir viens no visaugstāk vērtētajiem dizaina konkursiem pasaulē, kura vēsture ir vairāk nekā 60 gadus sena. Šī bija otrā reize, kad Ponsse saņēma respektablo produkta dizaina balvu: iepriekšējās paaudzes harvesters PONSSE Scorpion to saņēma  2015. gadā, tajā pašā kategorijā.