Preses relīze

Publicēts 05.05.2022.

Ponsse Scorpion kabīne iegūst Fennia Prize dizaina balvu.

Viena no Somijā nozīmīgākajām dizaina balvām -  “Fennia Prize” ir piešķirta jaunajai PONSSE Scorpion kabīnei “Future Cabin”. Līdzās Ponsse šis apbalvojums ticis arī Posti Group Corporation, Nokian Heavy Tyres Ltd un Myssyfarmi Oy.

Žūija novērtēja to, ka Ponsse Scorpion kabīne izstrādāta, balstoties uz klientu atsauksmēm, koncentrējoties uz meža mašīnu operatora labsajūtu un komfortu, kā arī uzlabotiem darba apstākļiem. Citi kritēriji ietvēra Ponsse ilgtspējīgos risinājumus veselīgas meža vides uzturēšanā.

“Mums vienmēr ir bijušas vērtīgas klientu atsauksmes. Tās mūs ir vadījušas visā mūsu  darbības vēsturē un vienmēr turpināsim pēc tām vadīties. Tas ir patiesi brīnišķīgi, ka Scorpion  Future Cabin saņēma tik cienījamu dizaina balvu. Paldies mūsu klientiem, projekta komandai par lielisko darbu un dizaina aģentūrai Aivan,” saka Juha Inbergs, Ponsse tehnoloģiju un pētniecības un attīstības direktors.

Fennia Prize ir viens no nozīmīgākajiem dizaina konkursiem Somijā. To organizē Design Forum Finland un Fennia kopā ar Somijas Patentu un reģistrācijas biroju un Elo. Konkursa mērķis ir izcelt uzņēmumus un organizācijas, kas savā darbībā plaši izmanto dizainu, tostarp produktos, pakalpojumos un biznesa koncepcijās.

Līdzās Ponsse dizaina balvas tika piešķirtas uzņēmumam Posti Group Corporation par pakalpojuma atjauninājumiem , Nokian Heavy Tires Ltd par Nokian Tyres Ground King ar Nokian Tires Intuitu™ viedajām riepām un Myssyfarmi Oy par Myssy koncepciju. Fennia Prize Grand Prix, konkursa prestižākā atzinība, tika piešķirta HEI skolu agrīnās bērnības izglītības koncepcijai.

Plašāka informācija par konkursu un visu balvu ieguvēju prezentācijām pieejama www.designforum.fi/en/. Preses fotogrāfijas ir pieejamas lejupielādei www.designforum.fi/en/media/.

Papildu informācija: Ponsse Plc, tehnoloģiju un pētniecības un attīstības direktors, Juha Inbergs, +358 400 661 368, juha.inberg@ponsse.com