DYNAPAC

Dynapac ir vadošais ilgtspējīgu ceļu būves risinājumu piegādātājs. Dynapac produktu klāstā ir novatoriskas ceļu būves mašīnas: veltņi, ieklājēji un materiālu padevēji - antisegregācijas iekārtas.

Uzņēmums atrodas Zviedrijā un ietilpst Francijā bāzētajā Fayat Group koncernā.

KOMBINĒTIE ASFALTA VELTŅI

Kombinētie veltņi ir aprīkoti ar gludo valci priekšā un gumijas riteņiem aizmugurē. Gumijas riteņi tiek piedzīti pa pāriem ar atsevišķiem hidrauliskajiem motoriem, tādā veidā samazinot iespēju pagriezienā sabojāt svaigi uzklāto asfalta segumu. Pateicoties gumijas riteņu izmantošanai ir iespējams panākt blīvāku un gludāku asfalta virsējo slāni.

STATISKĀS SLODZES VELTŅI

Dynapac ir pieejami pneimatisko riepu veltņi plašā klāstā. Veltņiem ir visas nepieciešamās standarta funkcijas, kā arī tie ir pietiekoši vienkārši un uzticami ekspluatācijā.
CP142 ir ekskluzīva modulāra balasta sistēma, kas nodrošina labas valču statiskās slodzes uz virsmu. CP142, CP224, CP274 un citus statiskos veltņus galvenokārt izmanto kombinācijā ar citiem asfalta veltņiem.

DIVU VALČU VIBROVELTŅI

Dynapac divu valču asfalta vibroveltņu klāstā ir plašas veltņu variācijas paredzētas izmantošanai no maziem remontdarbiem līdz tehnikai, kas ir paredzēta automaģistrāļu būvniecībai. Veltņi izceļas ar savu drošumu ekspluatācijā un nevainojamo ergonomiku operatora darbam.

GRUNTS VELTŅI

Dynapac piedāvātie grunts veltņi ir piektās paaudzes CA sērijas viena valča grunts veltņi. Ar savu dizainu un lielisko veiktspēju tie apliecina Dynapac novatorisko domāšanu. Šajos veltņos ir apvienotas iepriekšējo paaudžu veltņu izstrādē uzkrātās zināšanas un pieredze. Rezultāts tam ir patiesi nevainojamas kvalitātes tehnika, kas spēj savu darbu veikt patērējot nelielu enerģijas daudzumu un maksimāli īsā laikā.

KĀPURĶĒŽU ASFALTA IEKLĀJĒJI

Mazie asfalta ieklājēji

Šie mazie, bet spēcīgie asfalta ieklājēji, ir piemēroti uzturēšanas un būvniecības darbiem, kur nav nepieciešams liels darba platums. Dynapac mazie asfalta ieklājēji ir piemēroti  īpaši tādos objektos, kā, piemēram, velo celiņi, ietves, laukumi, autostāvvietas un sporta laukumi.

Vidēja lieluma kāpurķēžu asfalta ieklājēji

Šo tehniku raksturo uzticamība un lietotājam draudzīgais dizains kombinācijā ar plašo pielietojumu. Pateicoties izcilajai stabilitātei un precīzajai Dynapac vadības sistēmai, šie asfalta ieklājēji ir piemēroti ļoti plašam darbu spektram.

Lielie kāpurķēžu asfalta ieklājēji

Lielie asfalta ieklājēji spēj paveikt lielu darba apjomu, nodrošinot optimālu darba kvalitāti. Garās kāpurķēdes nodrošina maksimāli labu saķeri pat vissarežģītākajos apstākļos.

RITEŅU ASFALTA IEKLĀJĒJI 

Mazie riteņu asfalta ieklājēji

Mazie Dynapac asfalta ieklājēji ir ļoti daudzpusīgi. Pateicoties viņu mobilitātei un efektivitātei, tie ir ideāli piemēroti nelielos būvlaukumos un remonta darbos.

Lielie riteņu asfalta ieklājēji

Jaunais Dynapac riteņu ieklājēju paaudze piedāvā lielisku darba rezultātu pat uz sarežģītām virsmām. Pateicoties riteņu izvietojumam un pagrieziena leņķim, DYNAPAC riteņu ieklājēji apvieno lielisku manevrējamību ar izcilu saķeri un stabilitāti.

MATERIĀLU PADEVĒJI

Dynapac tehnika, kas palīdz sasniegt teicamu asfaltēšanas rezultātu, tajā pašā laikā saglabājot zemas ekspluatācijas izmaksas. Spēcīga kāpurķēžu ritošā daļa nodrošina maksimālu saķeri pat vissarežģītākajos apstākļos. Pateicoties ražīgajai konveijera sistēmai var pārkraut smagās automašīnas kravu 35 sekunžu laikā. Nodrošina nepārtrauktu asfalta ieklāšanas procesu un ļauj sasniegt teicamu gala rezultātu asfalta ieklāšanā. Dod iespēju izvairīties no asfalta segregācijas (ieklājamā materiāla noslāņošanās) ieklāšanas procesā, kas ievērojami uzlabo asfaltbetona kvalitāti un kalpošanas laiku. Dynapac lielā pieredze asfalta tehnikas ražošanā un izstrādē dod pārliecību par kvalitāti un teicamu veiktspēju.

Edgars Megnis
Produktu grupas vadītājs
edgars.megnis@ba-machinery.lv
+371 27897892

SERVISS

Aicinām pieteikt servisa pakalpojumus pa bezmaksas 24/7 tālruni 8558.
 

REZERVES DAĻAS

Sazinieties ar  rezerves daļu tirdzniecības pārstāvjiem