Ekskavators KOBELCO SK210LC-11 - radīts Japānā
no 145 000 EUR

Ekskavators
KOBELCO SK210LC-11
no 145000 EUR + PVN

 

 

  • Ekspluatācijas svars 22,6 t
  • Sniedzamība zemes līmenī 9,73 m
  • Lielas un mazas plūsmas hidrolīnijas
  • Hidrauliska ātrā sakabe S-70
  • Rakšanas kauss 1,20 m3
  • Savēršams planēšanas kauss

ELASTĪGI FINANSĒJUMA RISINĀJUMI SADARBĪBĀ AR SIA SWEDBANK LĪZINGS UN SIA CITADELE LEASING

Ekskavatora atmiņā var saglabāt nepieciešamo eļļas plūsmas un spiediena parametrus līdz 8 dažādiem hidrauliskajiem agregātiem, ko ērti var noregulēt un redzēt jaunajā displejā (šo regulēšanu var veikt operators). 

Trīs kameras – abos sānos un aizmugurē ar 270° virsskata (putna lidojuma) režīma iespēju – ļauj vadītajam redzēt, ka notiek visapkārt ekskavatoram. 

Navigācija pa lielu 11 collu displeju notiek ar grozāma/sagāžama slēdža palīdzību – nav nepieciešams sniegties līdz panelim un nosmērēt to. 

Būtisks uzlabojums hidrauliskajā sistēmā – ieslēdzot neatkarīgās gaitas režīmu, tai tiek dota prioritāte, neatkarīgi no virsbūves un strēles kustībām. Tas ļauj vienmērīgāk un drošāk pa būvlaukumu pārvietot ar āķi vai kausu paceltās kravas. 

KOBELCO SK210LC-11 ekskavators

Šis ekskavatora modelis, kas pārstāv daudzpusīgo un populāro 23 tonnu svara klasi, pilnībā reprezentē Kobelco klasiskās virsbūves ekskavatoru jaunāko, 11. paaudzi. Šīs paaudzes devīze ir Performance X Design – spēks un elegance! Balstoties uz Kobelco Construction Machinery (Japāna) 90 gados uzkrāto pieredzi ekskavatoru ražošanā, tā apvieno no iepriekšējām paaudzēm mantoto izturību un efektivitāti ar 21. gadsimta prasībām atbilstošām ērtībām un dizainu.